شهرخبر

خودروی وارداتی خاص سایپا به دست مشتریان رسید

خودروی وارداتی خاص سایپا به دست مشتریان رسید

معاونت بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا امروز ۲۷۲ دستگاه خودروی چانگان مشتریان فاکتور و تخصیص پلاک صورت پذیرفته و خودروها در حال تحویل به مشتریان می باشد.

چانگان CS۳۵ یکی از کراس‌ اوورهای کوچک شهری و تولید گروه خودروسازی چینی است. این خودرو مورد اقبال مشتریان در بازار خودروی ایران قرار گرفت. گفتنی است این خودرو در  ۱۳۹۰ خورشیدی توسط سایپا به بازار ایران عرضه شد.

حسین کاظمی طرقی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های وزارت صمت در کنترل بازار خودرو طرح سامانه یکپارچه تخصیص خودرو بود که تاکنون دو مرحله از آن اجرایی شده است، گفت: برنامه واردات خودرو نیز دومین سیاست جهت کنترل قیمت بوده است که گروه خودروسازی سایپا در همین زمینه نسبت به واردات خودروهای Cs۳۵ ، Cs ۵۵ و زوتی Dl۵ اقدام کرده است.

معاونت بازاریابی و فروش سایپا در پاسخ به اینکه رئیس سازمان توسعه تجارت معتقد است تاکنون فقط ۱۰۰ دستگاه خودروی چانگان وارداتی تحویل مشتریان شده است، افزود: مطابق گزارش دریافتی تا روز جاری از مجموع ۴۶۰ نفر ثبت نامی تعداد ۲۷۲ دستگاه خودروهای چانگان مشتریان  فاکتور و تخصیص پلاک صورت پذیرفته و خودروها در حال تحویل به مشتریان می باشد.