شهرخبر

قلعه‌نویی: خواسته ما بازی با تیم‌های قوی‌تر است/ جای استقلال در آسیا خالی است

قلعه‌نویی: خواسته ما بازی با تیم‌های قوی‌تر است/ جای استقلال در آسیا خالی است

سرمربی تیم ملی که تماشاگر دیدار الدحیل و پرسپولیس است گفت: جای استقلال هم در این بازی‌ها هم خالی است و کاش ۴ نماینده داشتیم که بالاخره می‌توانستیم از فوتبال‌مان دفاع کنیم.

به گزارش مشرق، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در حاشیه تماشای بازی پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: ما برای کارگروه جام ملت‌ها آمدیم که از روز چهارشنبه آغاز می‌شود. از این فرصت هم استفاده کردیم که بازی پرسپولیس را هم تماشا کنیم.

قلعه نویی درمورد اینکه آیا برنامه‌ای برای تیم ملی در قطر وجود دارد، گفت: برای قطر نه، ما برای کارگروه جام ملت‌ها اینجا هستیم که تمام کشورها هستند و از روز چهارشنبه آغاز می‌شود. برای این «ورک‌شاپ» اینجا هستیم.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که سایر باشگاه‌های ایرانی هم باید امیدوار باشند که کادرفنی تیم ملی بازی آن‌ها در لیگ قهرمانان آسیا را تماشا کنند، گفت: بله ما همه تیم‌ها را رصد و آنالیز می‌کنیم. همه همکاران را تقسیم کردیم و تیم‌ها را آنالیز می کنند. حضور من در اینجا به دلیل کارگروه جام ملت‌هاست که با بازی پرسپولیس هم مصادف شد.

سرمربی تیم ملی درباره تورنمنت چهار جانبه اردن که ایران هم مهر ماه در این مسابقات شرکت می‌کند، عنوان کرد: خواسته ما هم این است که با تیم‌های قوی‌تری بازی کنیم ولی شرایط الان اینطور است. این تورنمنت فرصت خیلی خوبی است که بتوانیم یک سری نیروهای جوان‌تر و جدیدتر را هم دعوت کردیم که به امید خدا بتوانیم در این اردو آن‌ها را محک بزنیم.

جای استقلال در آسیا خالی است

او همچنین درمورد نمایش پرسپولیس در نیمه اول بازی امشب اظهار کرد: بله، پرسپولیس در این نیمه خیلی با برنامه بازی کرد و به غیر از یکی، دو موقعیت که به حریف داد مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشت و فرصت هم داشتیم که به امید خدا در نیمه دوم بهتر باشیم. برای تمام نمایندگان ایران در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم. هرچند گفته من این است که جای استقلال هم در این بازی‌ها هم خالی است و کاش ۴ نماینده داشتیم که بالاخره می‌توانستیم از فوتبال‌مان دفاع کنیم.

بازی با یک تیم بزرگ بدون لژیونرها!

امیر قلعه نویی درباره اینکه تکلیف تیم بزرگی که قرار بود ایران پیش از جام ملت‌های آسیا با آن بازی کند مشخص شده یا خیر، پاسخ داد: تا نهایی نشود، اجازه بدهید که نامش را نیاورم ولی دوستان در تلاش هستند که این بازی را بدون لژیونرها انجام بدهیم. هم ما بدون لژیونرها باشیم و هم آن‌ها.

خودم سردار را به فوتبال معرفی کردم

در اردوی اردن سردار آزمون به تیم ملی دعوت می‌شود؟ قلعه نویی در پاسخ به این سوال گفت: سردار جزو بازیکنان کلیدی ماست و خودم او را به فوتبال معرفی کردم و به فوتبالش هم علاقه دارم و سردار هم عاشق مردم و تیم ملی است و هر دفعه که دعوت شود با جان و دل می آید و کمک می‌کند.

منبع: ایسنا