شهرخبر

علی‌قارداشی: حضور در وزارت ورزش را تکذیب می‌کنم/ به دنبال اولین سهمیه تیمی تنیس روی میز در المپیک هستیم

علی‌قارداشی: حضور در وزارت ورزش را تکذیب می‌کنم/ به دنبال اولین سهمیه تیمی تنیس روی میز در المپیک هستیم

رئیس فدراسیون تنیس روی میز موضوع حضورش در وزارت ورزش و در اختیار گرفتن پست مدیرکلی حوزه وزارتخانه را تکذیب کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهرداد علی‌قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز درباره افتخارآفرینی و کسب دو مدال برنز تاریخی تنیس روی میز ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: با توجه به درخشش تاریخی قهرمانان تیم ملی، از زحمات تک تک بازیکنان و همچنین سرمربی تیم ملی تشکر می‌کنم که با پیروزی ارزشمندی که مقابل تیم ژاپن به عنوان نایب قهرمان جهان به دست آوردند، دل همه مردم را شاد کردند. این نکته را یادآور می شوم که سال گذشته در فینال مسابقات تیمی قهرمانی جهان، ژاپن در مصاف با چین در شهر چنگدو 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد و این پیروزی بسیار دلچسب و شگفت انگیز بود.

وی افزود: ما برای این بازی‌ها حداکثر یک مدال برنز پیش‌بینی کرده بودیم که با کسب دومین مدال برنز خود در این بازی‌ها، مراتب تقدیر و تبریک مقام عالی وزارت را به همراه داشت و دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز از این پیروزی شگفت زده شد و مراتب تقدیر و تشکر خود و رئیس کمیته ملی المپیک را نیز اعلام کرد.

علی‌قارداشی پیرامون برنامه برای تقدیر و تشکر از قهرمانان تاریخ ساز پینگ‌پنگ ایران گفت : قرار است به محض ورود به ایران در ظهر چهارشنبه در مراسمی با حضور مسئولان ورزش کشور و همچنین نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از عزیزان مدال‌آور کشورمان تقدیر و تشکر ویژه به عمل بیاید.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی در مورد بالا رفتن انتظارات از پینگ پنگ ایران برای المپیک و اینکه در المپیک چه هدفی را دنبال می کنید، خاطرنشان کرد: همان‌طور که از دو سال گذشته گفته ایم، تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم که سهمیه تیمی المپیک را برای اولین بار در تاریخ این رشته کسب کنیم و اگر سهمیه تیمی کسب شود، ما در بخش انفرادی دو نماینده و در بخش دو نفره نیز کسب سهمیه کرده‌ایم.

وی در پاسخ به سوالی درباره خداحافظی خود از فدراسیون تنیس روی میز و گرفتن یک پست مهم مدیریتی در وزارت ورزش و جوانان و شایعاتی درباره صحبت‌های وزیر با او برای نشستن  بر کرسی مدیرکلی حوزه وزارت گفت: من صراحتاً این موضوع را تکذیب و شایعات مطرح شده را رد می‌کنم. با کسب نتایج تاریخی و بی‌نظیری که در بازی های آسیایی هانگژو برای پینگ پنگ ایران رقم خورده است، همانند گذشته با تمام توان در خدمت این خانواده عزیز و دوست‌داشتنی خواهم بود. امید است با حمایت های مسئولان محترم وزرات ورزش و جوانان کمیته ملی المپیک و جامعه فهیم تنیس روی میز کشور، سیر صعودی پینگ پنگ ایران مستمر و همراه با کسب افتخار و مدال باشد.

انتهای پیام/