شهرخبر

راه‌اندازی ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی/ کالای قاچاق اشتغال جوانان را تهدید می‌کند

راه‌اندازی ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی/ کالای قاچاق اشتغال جوانان را تهدید می‌کند

فرمانده کل انتظامی از راه‌اندازی ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی به منظور اعلام کالای قاچاق از سوی مردم خبر داد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی صبح امروز در حاشیه امحای کالای قاچاق در میدان تیر فراجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پدیده شوم قاچاق نه‌تنها اقتصاد کشور را تهدید می‌کند بلکه اشتغال جوانان را هم هدف قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه پلیس حامی تولید داخل و کسب و کار است، گفت: در فرماندهی انتظامی به مردم قول داده‌ایم که سال 1402 سال سختی برای قاچاقچیان باشد. لذا همه همکاران ما چه در مرزبانی و پلیس امنیت اقتصادی و چه پلیس‌های دیگر با تمام تلاش خود همت‌شان را جمع کرده‌اند تا بتوانند عرصه را بر قاچاقچیان تنگ کنند.

فرمانده کل انتظامی گفت: به‌زودی ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی راه‌اندازی می‌شود تا اگر مردم کالای قاچاق مشاهده کردند و یا از انبارهای غیرمجاز اطلاعی داشتند بتوانند به ماموران پلیس مربوطه اعلام کنند.

رادان بیان کرد: امروز بالغ بر 1300 تن انواع کالای قاچاق به آتش کشیده شد که ارزش آن 5 هزار میلیارد تومان بود؛ یعنی قرار بود 5 هزار میلیارد تومان به اقتصاد کشور ضربه وارد شود.

سردار رادان خاطرنشان کرد: به مردم قول می‌دهیم که در کنار آنها باشیم و نگذاریم که یک قلم از کالای قاچاق در جامعه توزیع شود.

انتهای پیام/