شهرخبر

بادامکی: شرایط پرسپولیس مقابل الدحیل متفاوت خواهد بود/ دنبال بهانه هستیم لیگ را عقب بیندازیم!

بادامکی: شرایط پرسپولیس مقابل الدحیل متفاوت خواهد بود/ دنبال بهانه هستیم لیگ را عقب بیندازیم!

بازیکن پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم در دیدار با الدحیل قطر برخلاف بازی با النصر عربستان شرایط خوبی خواهد داشت.

- اخبار ورزشی -

حسین بادامکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی اول را خوب شروع نکرد. بازی در آزادی بود و هر چند هواداران نبودند اما امتیاز میزبانی را داشتیم. النصر تیم خیلی خوبی است و مهره‌های با کیفیتی دارد و نمی‌توانیم به راحتی بگوییم این تیم را می‌بریم؛ اما شاید انتظاری که ما از بازیکنان داشتیم برآورده نشد. با این شرایط باز هم اگر بچه‌ها بازی خودشان را می‌کردند نتیجه را واگذار نمی‌کردیم.

«بعضی کارشناسان معتقدند پرسپولیس از النصر ترسیده بود». وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: فکر نمی‌کنم ترسیده باشند. بازیکنان پرسپولیس با تجربه و با کیفیت هستند. اینطور نیست که بگوییم مثلاً جوان هستند. یک دلیل بازی بد پرسپولیس چمن افتضاح ورزشگاه بود و بچه‌ها نتوانستند بازی خودشان را انجام دادند. نکته دوم هم غیبت هواداران است. همه اینها تأثیرگذار بود و بچه‌ها روز خوب‌شان نبود.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: نمی‌دانم چه اتفاقی برای این زمین افتاده است. شاید دهه 60 فقط وضعیت اینطور بود و بعدش همیشه شرایط چمن آزادی مطلوب بود، الان نمی‌دانم چه شده است. شاید عمر این چمن تمام شده باشد.

بادامکی در مورد دیدار امشب با الدحیل قطر و شانس پرسپولیس برای صعود از گروه E لیگ قهرمانان آسیا گفت: اگر بگوییم شانس نداریم اشتباه است. هنوز پنج بازی دیگر داریم و می‌توانیم امتیازات را بگیریم. نباید خودمان را دست کم بگیریم. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و در این چند ساله هم کیفیت‌شان را نشان دادند. مهم این است که اعتماد به نفس و خودباوری داشته باشیم. مطمطئنم در بازی با الدحیل پرسپولیس شرایط بهتری خواهد داشت.

وی در مورد فاصله رقبای عربستانی با تیم‌های دیگر گفت: قطعاً ما از آنها عقب افتاده‌ایم. دیگر نمی‌توانیم خودمان را با آنها مقایسه کنیم. چه از نظر امکانات و چه بازیکن فاصله زیاد شده است.

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص وقفه‌‌های متعدد ایجاد شده در جریان مسابقات لیگ برتر و تأثیر آن روی عملکرد فنی تیم‌ها گفت: قطعاً این وقفه‌ها تأثیر می‌گذارد. النصر سه روز قبل از بازی با پرسپولیس بازی کرده، بعد از آن هم دو بازی انجام داده است. بازیکن هر چقدر بیشتر بازی کند آماده‌تر می‌شود. فکر می‌کنیم اگر تیم‌مان بازی نداشته باشیم با استرس کمتری به زمین می‌رود اما اینطور نیست. درست است همه چیز ما با همه جای دنیا فرق دارد اما الآن نتیجه همین کارها را می‌بینیم! به مناسبت‌های مختلف بازی‌ها تعویق می‌افتد. دنبال بهانه هستیم که بازی‌ها را عقب بیندازیم؛ یک هفته استادیوم نداریم، یک هفته چمن نداریم، یک هفته بازیکن هم نداریم!

انتهای پیام/