شهرخبر

سلیمی:

پرسپولیس آشکارا از پول هوادار متمولش سخن گفت و استقلال به شعور مخاطب توهین می کند

سلیمی:پرسپولیس آشکارا از پول هوادار متمولش سخن گفت و استقلال به شعور مخاطب توهین می کند

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مدیرعامل پرسپولیس در مورد هوادار متمولش و عضو هیأت مدیره در مورد پرداخت‌های خارج از قرارداد به راحتی صحبت می‌کند، این دیگر فصل‌الخطاب است و نیازی به مدرک ندارد.

به گزارش مشرق، مهدی سلیمی در حاشیه تمرین امروز تیم سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما از ۲۸ شهریور که مقابل نیرو هوایی عراق بازی کردیم دیگر مسابقه ندادیم و ۱۳ روز از شرایط مسابقه دور بودیم.طبیعی است که شرایط مسابقه را نداریم هرچند یک مسابقه دوستانه خوب انجام دادیم اما فکر می‌کنم از شرایط مسابقه دور هستیم و با توجه به فشارهای روانی که در این چند وقت به تیم و مجمع باشگاه وارد شد فعلاً تا این لحظه تیم را خوب جمع و جور کردیم و امیدواریم که فردا یک بازی خیلی خوب را مقابل هواداران‌مان به نمایش بگذاریم.

وی در مورد وضعیت مصدومان تیم گفت: احسان پهلوان، هادی محمدی و سیداحمد موسوی را در اختیار نداریم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد تکلیف ۶ بازیکن که کمیته انضباطی فدراسیون در مورد آنها رأی داده و همچنین وضعیت عیسی آل‌کثیر عنوان کرد: آن ۶ بازیکن تا صدور رأی کمیته استیناف مجوز بازی را دارند و مشکلی برای استفاده از آنها نداریم اما مشکل عیسی آل‌کثیر و دابو سازمان لیگ به ما نامه زد که قراردادها باید اصلاح شود. یک توافق اولیه‌ای با این بازیکنان شده بود باید تبدیل به توافق ثانویه شود و این فرایند ساده نیست و تا این لحظه این توافق صددرصد انجام نشده اما اینکه تا فردا چه اتفاقی می‌افتد را خدا می‌داند اما این دو فعلاً مجوز بازی ندارند. حضور آنها در بازی فردا ۵۰-۵۰ است و امیدوارم که بتوانیم از آنها استفاده کنیم. در حال حاضر مذاکراتی بین باشگاه و بازیکن در جریان است خیلی امیدواریم که این مذاکرات به نتیجه برسد و قراردادی که مدنظر سازمان لیگ است تهیه و ارسال شود تا برای مجوز این دو بازیکن مشکلی نداشته باشیم.

سرپرست تیم سپاهان افزود: رأی که کمیته انضباطی برای باشگاه سپاهان تحت فشار رسانه‌ای و خیلی ضرب الاجل صادر کرد به شدت باشگاه را تحت فشار قرار داد. نظر شخصی من این است اگر این رأی فقط مختص باشگاه سپاهان باشد و تبعیض و دوگانه‌نگری نسبت به دیگر تیم‌ها داشته باشیم این یکی از سخت‌گیرانه‌ترین و شدیدترین رأی‌هایی است که در فوتبال کشورمان صادر شده است. خیلی امیدوارم که با یک عدالت خیلی ویژه و محوریت عدالت کمیته‌های محترم استیناف و انضباطی نسبت به آرای بعدی و تیم‌های دیگر حتماً اقدام کنند. امیدوارم در مورد پرسپولیس و سایر رقبا همین‌گونه اقدام شود البته خیلی از دوستان می‌گویند مدرکی وجود ندارد اما همه چیز واضح و روشن است. وقتی مدیرعامل یک باشگاه در مورد هوادار متمولش و عضو هیأت مدیره در مورد پرداخت‌های خارج از قرارداد به راحتی صحبت می‌کند و می‌گوید به کسی هم ربطی ندارد این دیگر فصل‌الخطاب است و نیازی به مدرک ندارد.

وی تأکید کرد: هر چقدر ما در زمان بازی قبل تحت فشار رسانه‌ای بودیم و فردا کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برگزار می‌شود و آرامش کاملی وجود دارد و هیچکدام از شما دوستان به آن نمی‌پردازید اما من مطمئنم که کمیته انضباطی عدالت را در فوتبال به نمایش می‌گذارد

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اینکه به غیر از باشگاه پرسپولیس هم باشگاه‌های دیگری هستند که تخلف کرده باشند، گفت: بله، تخلف کرده‌اند. وقتی استقلال با یک بازیکن قرارداد ۱۶۰ میلیون تومانی امضا می‌کند به نظر شما اسمش را چه می‌گذارید من اسمش را می‌گذارم توهین به شعور مخاطب؛ مگر می‌شود یک بازیکن قرارداد ۱۶۰ میلیون تومانی داشته باشد اصلاً چنین چیزی امکان ندارد. نمی‌خواهم مثال‌های دیگری بزنم اما آن چیزی که اتفاق افتاده اینکه برخی باشگاه‌ها این قانون‌ها را دور زده‌اند و به طرق مختلف پرداخت‌هایی کرده‌اند. ما نمی‌خواهیم وارد بحث، نزاع یا چیزهای دیگری با باشگاه‌های دیگری شویم اما انتظار عدالت داریم. همانطور که با ما رفتار شد، چه خوب چه بد، چه غلط چه درست؛ با باشگاه‌های دیگر هم رفتار شود نه اینکه فقط با سپاهان به خاطر شفاف‌سازی و قراردادهای روشن و واضحی که داشته تنبیه شود و سایر باشگاه‌ها با پهنان‌کاری بتوانند به اهداف خود برسند.

سلیمی در مورد اینکه دفاعیه شما به ا ستیناف رسیده است یا نه، گفت: صددرصد. در حال حاضر باشگاه با کمیته استیناف در حال تبادل لایحه است.

وی در مورد اینکه با شکست الاتحاد باشگاه به بازیکنان پاداشی پرداخت می‌کند یا نه، گفت: به هیچ عنوان پاداشی در نظر گرفته نشده برای ما یک بازی عادی مثل همه بازی‌ها است.

مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد چمن ورزشگاه نقش جهان گفت: شما می‌دانید که چمن این ورزشگاه عمرش را کرده است. شرایط کنونی‌اش هم شرایط ایده‌آل و صددرصد نیست اما ما تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم که ورزشگاه نقش جهانه به این بازی برسد اما آنچه واضح است اینکه نقش جهان چمنش، چمن سردسیری است و مشکلش با سرد شدن هوا حل می‌شود و چمن اکنون در حال رویش است و ۱۰ روز یا یک هفته دیگر چمنی ایده‌آل خواهیم داشت. البته صددرصد برنامه‌ای برای تعویضش داریم.

منبع: فارس