شهرخبر

بمب نقل‌وانتقالات استقلال سرانجام با خطیر به توافق رسید

بمب نقل‌وانتقالات استقلال سرانجام با خطیر به توافق رسید

ستاره استقلال که در نقل و انتقالات تابستانی با سر و صدای فراوان به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه شد، در روزهای گذشته نتوانسته بود ده درصد ابتدایی پیش قرارداد خود را دریافت کند.

مهرداد محمدی در زمان عقد قرارداد با استقلال از حجت کریمی مدیرعامل پیشین این باشگاه یک فقره چک که متعلق به اسپانسر قبلی بود را دریافت کرد اما این چک در چند نوبت برگشت خورد و هیچ وقت محمدی به پول نرسید.

از این رو مدیران کنونی باشگاه استقلال وقتی قصد داشتند ۱۰ درصد از مبالغ قرارداد اعضای تیم را پرداخت کنند، به مهرداد محمدی اعلام کردند که چک قبلی را به باشگاه پس بدهد تا چک جدید خود را دریافت کند.

همین مساله سبب شد تا مهرداد محمدی نتواند در هنگام دریافت ۱۰ درصد از قراردادهای جدید توسط بازیکنان چک جدید را دریافت کند. با این حال این ستاره استقلال دیشب به دیدار علی خطیر مدیرعامل باشگاه رفت و مشکلش حل شد.

محمدی در جلسه ای که شب گذشته با خطیر داشت، چک قبلی که در دست داشت را به مدیران باشگاه تحویل داد و چک جدید شامل ده درصد از قرارداد فصل جاری را دریافت کرد تا به این شکل مشکل او نیز حل شود و با شرایط بهتری از نظر روحی در تمرینات شرکت کند.