شهرخبر

افضلی: صدای استارت را نشنیدم و جا ماندم

افضلی: صدای استارت را نشنیدم و جا ماندم

ملی‌پوش کانوی کشورمان گفت که در آغاز مرحله نیمه‌نهایی ۲۰۰ متر بانوان از رقابت جا ماند، اما موفق به جبران شد و به فینال صعود کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، هیوا افضلی پس از کسب رتبه دوم مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های قایقرانی کانوی یک نفره 200 متر بانوان و صعود نماینده کشورمان به فینال گفت: متأسفانه در مرحله مقدماتی نتوانستم صدای استارت را بشنوم و جا ماندم. خدا را شکر این مسئله را در نیمه‌نهایی جبران کردم و راهی فینال شدم.

«چین قوی‌ترین رقیب ما بود که در مسابقات جهانی، موفق به کسب سهمیه المپیک و مدال شد». وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: کشورهای قزاقستان، ازبکستان و ژاپن، سایر رقبای قدرتمند ما هستند و امیدواریم بتوانیم بر این رقبا غلبه کنیم. سطح مسابقات در بازی‌های آسیایی به‌شدت بالاست و با توجه به بالا بودن رکوردها، کار سختی در پیش داریم.

ملی‌پوش کانوی ایران خاطرنشان کرد: فردا (دوشنبه) فینال رقابت‌های دونفره 500 متر برگزار می‌شود و مسابقه سختی است، اما در جهانی رکورد خوبی ثبت کردیم و امیدوار به کسب مدال هستیم. سپس فینال تک نفره و دو نفره 200 متر را پیش رو داریم که رقابتی سخت است.

افضلی در پاسخ به پیش‌بینی خود از رنگ مدالش گفت: امیدوارم مدال بگیرم.

.

 

انتهای پیام/