شهرخبر

نوشاد عالمیان: کسب ۲ مدال برای تنیس روی میز دور از انتظار بود + فیلم

نوشاد عالمیان: کسب 2 مدال برای تنیس روی میز دور از انتظار بود + فیلم

ملی‌پوش تنیس روی میز گفت: کسب دو مدال تاریخی دور از انتظار بود، اما خوشبختانه این اتقاق در بازی‌های آسیایی اقتاد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، نوشاد عالمیان پس از شکست مقابل تیم دوبل چین در نیمه نهایی بازی های آسیایی و کسب مدال برنز گفت: بازی بسیار سختی بود. چین تیم برتر جهان است و دوبل کاملی داشتند، ما هم خوب بازی کردیم. من با توپ‌هایشان مشکل نداشتم، اما جو سالن کاملاً به نفع آنها بود و 6 هزار تماشاگر حمایت‌شان می‌کردند.

وی ادامه داد: شاید در انفرادی بتوان چینی‌ها را برد، اما تاکنون هیچ تیمی نتوانسته آنها را در دوبل ببرد و قهرمان بلامنازع دنیا هستند.

نفر اول تنیس روی میز ایران عنوان کرد: ما بازی بدی را انجام ندادیم و رالی های خوبی داشتیم و خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم مدال کسب کنیم که برای اولین بار بود.

نوشاد عالمیان گفت: این اولین بار بود که با تیم اول دوبل چین بازی می‌کردیم، قبلاً با تیم‌ دوم آنها بازی کرده بودیم و پایاپای هم آمدیم، اما تیم‌ امروز واقعاً قدرتمند بود.

وی در مورد اینکه اسم چینی‌ها روی بازی شما تأثیر داشت یا خیر، تصریح کرد: روی من که تأثیر نداشت و نیما را نمی‌دانم، چون من با چینی‌ها خوب بازی می‌کنم و چند بار هم پیروز شده‌ام و به همین دلیل مشکلی ندارم. حتی برخی مواقع آنها از من هم می‌ترسند، اما اینجا چون دوبل بود قضیه فرق می‌کند.

ملی پوش تنیس روی میز در مورد اینکه اگر مقابل کره جنوبی و تایوان بازی می‌کردیم احتمال صعود به فینال وجود داشت یا خیر، تأکید کرد: صددرصد شانس صعود داشتیم، چون با آنها راحت‌تر بازی می‌کنیم.

نوشاد عالمیان در پایان در مورد کسب دو مدال تاریخی تنیس روی میز در بازی‌های آسیایی گفت: خدا را شکر می‌کنیم. کسب این دو مدال برای تنیس روی میز دور از انتظار بود، اما خوشبختانه اتفاق افتاد. این طلسم شکسته شده و از این‌ به بعد باید تلاش‌مان را دو برابر کنیم. از همه مردم هم که ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

 

.

 

انتهای پیام/