انهدام باند سارقان حرفه ای باغات در زنجان

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان ابهر اظهار داشت: بدنبال وقوع سرقت محصولات کشاورزی از تعدادی باغات و مزارع مختلف شهرستان ابهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان ابهر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر افزود: با به کار گیری تیم ویژه از کاراگاهان پلیس آگاهی و با تلاش شبانه‌روزی انجام شده و همکاری سایر پلیس‌های تخصصی، هویت گروه سارقین که در پوشش خانواده فعالیت داشتند، شناسایی و در یک عملیات هوشمندانه و هدفمند، با یک دستگاه وانت پیکان که از آن در امر سرقت استفاده می کردند، دستگیر شدند.

وی افزود: متهمین (یک نفر خانم و دو نفر آقا)در تحقیقات و بازجویی‌های فنی به ارتکاب 12 فقره سرقت محصولات زراعی و کشاورزی از مزارع و باغات شهرستان ابهر اعتراف کردند.

مهدیخانی با بیان اینکه هر سه نفر متهم دستگیر شده اعضای یک خانواده بودند که به مراجع قضایی معرفی شدند، گفت: با توجه به اینکه فصل برداشت محصولات کشاورزی فرا رسیده است از کشاورزان ،دامداران و همه شهروندان درخواست می شود از رها کردن محصولات جمع‌آوری شده یا آماده برداشت در مزارع و سر زمین‌ کشاورزی خودداری کنند و هرگونه موارد مشکوک و یا تردد افراد وخودروهای ناشناس را با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.