شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#قیمت#ورامین

نرخ مناسب رهن و اجاره خانه‌های نقلی در ورامین + جدول قیمت

نرخ مناسب رهن و اجاره خانه‌های نقلی در ورامین + جدول قیمت

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های نقلی در ورامین خواهیم‌ پرداخت.

ورامین یکی از شهرستان‌های استان تهران است که مرکز آن شهر ورامین است و در ۲۶ کیلومتری جنوب شرق شهر تهران واقع شده‌است. اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در ورامین را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه نقلی در ورامین با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک واحد در شهدا را دارید، یک واحد با متراژ ۶۰ متری ۱ ساله که انباری و یک اتاق خواب دارد را با رهن ۱۰۰ میلیونی و اجاره ۶ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در دولت هستید می‌توانید یک خانه نقلی یک خوابه با متراژ ۶۰ متری را با پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره ۵۰۰ هزار تومانی کرایه کنید.

اگر واحدی در شهرک هوانیروز مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۶۰ متری است و یک اتاق خواب دارد را با رهن ۱۵۰ میلیون و اجاره ۱ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی قیمت‌گذاری شده است.

برای رهن کامل یک آپارتمان ۶۰ متری هم می‌توانید به دانشسرا مراجعه کنید در این محله واحد که دو اتاق خواب دارد را با رهن کامل ۲۰۰ میلیون تومان در دانشسرا قیمت‌گذاری شده است.

واحد دیگری در بلوار الغدیر که یک اتاق خواب دارد را با پول پیش ۱۵۰ میلیونی و اجاره ۱ میلیون تومانی کرایه کنید.

همچنین یک واحد دیگری با متراژ ۶۳ متر در حالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد، با پول پیش ۲۷۰ میلیونی و اجاره ۱ میلیون تومان در میدان پویینک برای اجاره آگهی شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه نقلی در ورامین به‌دست خواهید آورد.

مسکن-ورامین

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در ورامین برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.