شهرخبر

انگشت اتهام پاکستان به سوی کابل و دهلی پس از انفجار در خیبرپختونخوا و بلوچستان

نشریه نزدیک به ارتش پاکستان در مطلبی کابل و دهلی را به مسئول بودن در حملات تروریستی روز گذشته در پاکستان متهم کرد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «اکسپرس تریبون»، نشریه نزدیک به ارتش پاکستان در مطلبی با اشاره به حملات تروریستی روز گذشته در بلوچستان و خیبر پختونخوا نوشت: «این حملات یک بار دیگر پیوند شیطانی افغانستان و هند علیه پاکستان را که عامل اصلی ناآرامی در این کشور است، آشکار کرد».

اکسپرس تریبون با اشاره به روابط خصمانه اسلام‌آباد-دهلی می‌افزاید: دشمن همیشگی که همواره به دنبال آسیب رساندن به پاکستان است، می‌خواهد با انجام این گونه حوادث تروریستی توجه مردم این کشور و جهان را از مشکلات داخلی و خارجی خود منحرف کند.

نوشتار می‌افزاید: ما نباید شک کنیم که دشمن همیشگی ما به طور مستقیم یا غیرمستقیم پشت این اقدامات ضد اسلامی و ضد پاکستانی است. کانون این اقدامات تروریستی نیز در افغانستان است که به طور مداوم علیه پاکستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نشریه نزدیک به ارتش پاکستان می‌افزاید: این حوادث موضع پاکستان را مبنی بر اینکه افغانستان همواره پناهگاه گروه‌های تروریستی ضد پاکستانی تحریک طالبان پاکستان و داعش بوده است، اثبات می‌کند.

گزارش در ادامه تأکید می‌کند: زمان اطمینان از اخراج پناهجویان غیرقانونی افغان در پاکستان فرا رسیده است زیرا تروریست‌ها و عناصر جنایتکار در میان این مهاجران غیرقانونی پنهان شده و به مردم بی‌گناه پاکستان حمله می‌کنند.

انتهای پیام/