شهرخبر

اظهارات ملی‌پوشان بسکتبال ۳ نفره پس از پیروزی مقابل هند

اظهارات ملی‌پوشان بسکتبال 3 نفره پس از پیروزی مقابل هند

ملی‌پوشان بسکتبال ۳ نفره ایران پس از پیروزی مقابل هند در بازی‌های آسیایی هانگژو به دنبال تداوم بردهای خود هستند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، محمدمهدی رحیمی، پیروزی تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران مقابل هند در بازی‌های آسیایی 2022 را دشوار خواند و گفت: بازی خوب و نفسگیری را پشت سر گذاشتیم و تا آخرین ثانیه‌ها برنده بازی معلوم نبود اما تمرکز لازم را برابر هند داشتیم و برنده از زمین خارج شدیم.

ملی‌پوش بسکتبال 3 نفره ایران ادامه داد: حریف بعدی ما مغولستان است که یکی از تیم‌های نامدار بسکتبال سه نفره محسوب می‌شود. این تیم را کاملاً آنالیز کردیم و برای انجام یک بازی خوب به میدان می‌رویم. صددرصد به مدال فکر می‌کنیم.

 امیرحسین یازرلو، دیگر ملی پوش بسکتبال 3 نفره نیز در مورد پیروزی مقابل هند تصریح کرد: با کمک همه بازیکنان توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و تیم خوب هند را شکست دادیم.

ملی پوش بسکتبال 3 نفره گفت: در جریان بازی با هند چند بار جلو افتادیم. در بسکتبال تا لحظه آخر نتیجه پایاپای پیش می‌رود و باید منتظر نتیجه نهایی ماند. در بازی عصر امروز هم برای پیروزی به زمین می‌رویم. آماده بازی با مغولستان هستیم.

علیرضا شریفی نیز پس از صعود به یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی گفت: لحظات پایانی دیدار با هند بسیار حساس دنبال شد. ولی خدا را شکر توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. در واقع بازی مرگ و زندگی را بردیم. هند تیم بسیار خوبی بود.

ملی‌پوش بسکتبال 3 نفره ایران ادامه داد: عصر امروز یک بازی مهم با مغولستان داریم و امیدوارم این حریف را نیز شکست دهیم تا فردا در بازی نیمه نهایی با ژاپن بازی کنیم. تلاش می‌کنیم به فینال بازی‌های آسیایی برسیم.

شریفی درخصوص بازی با تیم مغولستان تاکید کرد: مغولستان یکی از مدعیان بسکتبال سه نفره است. برای شکست این تمام تلاش مان را می‌کنیم.

انتهای پیام/