شهرخبر

نصر اصفهانی: دوست نداشتم تصویر نماز خواندنم پخش شود/ خدا را شکر دست خالی برنمی‌گردیم

نصر اصفهانی: دوست نداشتم تصویر نماز خواندنم پخش شود/ خدا را شکر دست خالی برنمی‌گردیم

سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: خدا را شاکریم که دست خالی از بازی‌های آسیایی برنمی‌گردیم.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، محسن نصر اصفهانی سرمربی تیم‌ ملی تپانچه پس از کسب اولین مدال برنز توسط تیم میکس تپانچه ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: واقعاً عملکرد بچه‌های ما خوب بود و از عملکرد آنها رضایت کامل دارم. بار روانی که در مسابقات حاکم بود، همه تیم‌ها را تحت تأثیر قرار داده بود، ولی با توجه به اینکه بچه‌های ما با تجربه بودند، عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند. ایران جزو سه تیم برتر جهان است، انتظار من این بود دو طلا کسب کنیم، ولی چین میزبان در این بخش نتوانست مانند همیشه ظاهر شود. چین هم در آقایان و بانوان نتیجه ضعیفی را به دست آورد. خدا را شاکرم بچه‌ها با عملکرد خوبی که داشتند، پاکستان را در رده‌بندی شکست دادند و اولین مدال این رشته را در بازی‌های آسیایی کسب کردند.

وی ادامه داد: بازی‌های آسیایی و المپیک شرایط متفاوتی با سایر رقابت‌ها دارند. این رشته بیشتر از سایر رشته‌ها به تمرکز احتیاج دارد، اما زمانی که ورزشکاران ما کنار مابقی تیم‌ها هستند و با هم معاشرت دارند، تمرکز بچه‌ها کمی بهم می‌ریزد. امیدوارم این موارد را مد نظر قرار دهیم تا این موارد روی بچه‌ها در آینده تأثیر نگذارد.

نصر اصفهانی در واکنش به باز نشر شدن عکس نماز خواندنش در حاشیه بازی‌های آسیایی هانگژو عنوان کرد: دوست نداشتم این تصویر پخش شود. خلوتی بود که می‌خواستم با خدا راز و نیاز کنم، ولی اگر ترویج اسلام باشد، ایرادی ندارد و امیدوارم در این مسیر خداوند باز هم نگاه ویژه به ما داشته باشد. بچه‌ها با سختی زیادی تلاش می‌کنند، شرایط آنها قابل مقایسه با سایر کشورها نیست. خدا را شاکریم که دست خالی برنمی‌گردیم. این بغض من از روی خوشحالی است و امیدوارم مسئولان قدر این ورزشکاران را بدانند.

سرمربی تیم‌ملی تپانچه گفت: از هیئت رئیسه فدراسیون و آقای قربانی  رئیس فدراسیون که اینجا حضور داشت و هر لحظه تلاش می‌کرد که تیم مشکلی نداشته باشد، تشکر می‌کنم. همچنین از استاد جعفرزاده عزیز که پا به پای من کمک کردند و آقای رسولی که واقعاً کمک زیادی کردند تا تمام مشکلات را برطرف کنیم و بتوانیم با خیال آسوده در این رویداد شرکت کنیم، ممنونم.

انتهای پیام/