افشاگری بیرانوند درباره پرسپولیس گران تمام شد| حمایت بازیکنان پرسپولیس از بیرانوند

علیرضا بیرانوند  با حضور در برنامه فوتبال برتر سفره دلش را باز کرد و مثل همیشه با همان سادگی خاص خودش حرف‌هایی را مطرح کرد که اکنون بخشی از آنها باعث دردسر وی شده است.

اعتراض بیرانوند به بخش مدیریت و دریافتی بازیکنان باعث شده اکنون شایعه‌ای جدی در بین بازیکنان این تیم در خصوص جریمه 10 درصدی این دروازه‌بان شکل گیرد. با توجه به مبلغ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس این مبلغ جریمه به معنای کسر یک و نیم میلیاردی قرارداد این فصل او خواهد بود. موضوعی که حسابی شماره یک پرسپولیس را عصبانی کرده و او امیدوار است این اتفاق در حد همان شایعه بماند.

افشاگری بیرانوند درباره پرسپولیس گران تمام شد| حمایت بازیکنان پرسپولیس از بیرانوند

شماره یک پرسپولیس با اشاره به موفقیت فصل گذشته این تیم مدعی شده که باشگاه بیش از همیشه باید به دنبال تأمین منابع لازم برای پرداختی به بازیکنان باشد. باشگاه پرسپولیس بعد از قهرمانی فصل گذشته این تیم در سه تورنمنت، با کسری بودجه 107 میلیاردی بابت پرداخت آپشن‌های قهرمانی به بازیکنان و اعضای تیم مواجه شد و تاکنون نیز موفق به پرداخت آن نشده است و تنها 20 درصد از مطالبات بازیکنان به حساب آنها واریز شده است. مسئله‌ای که بیرانوند نیز به آن اشاره کرد و حتی در بخشی از صحبت‌هایش مدعی شد که در صورت اعتصاب بازیکنان، هواداران نیز باید از این اتفاق حمایت کرده و آنها را همراهی کند.