پایان نقل و انتقالات پرسپولیس؛ دست یحیی گل محمدی در پوست گردو

از ابتدای فصل نقل و انتقالات یحیی گل محمدی درخواست بستن تیمی را داشت که بتواند با غول‌های آسیایی رقابت کند.این درخواست گل محمدی با استقبال و موافقت مدیران پرسپولیس روبرو شد و قول‌هایی هم داده شد. قول‌هایی که البته اکثرش عملی نشد و در حد همان وعده باقی ماند.

مسائل مختلف دست به دست هم داد تا پرسپولیس ، تیم بالانسی نداشته باشد و همچنان در چند پست احساس ضعف کند. ترافیک در چند پست و کمبود بازیکن در چند پست دیگر باعث شد تا ترکیب تیم یحیی یکدست نباشد. گل محمدی بارها در مصاحبه‌هایش اعلام کرد به دنبال جذب یک مهاجم باکیفیت است که کار در بیاورد. مهاجمی که بالای یک میلیون دلار و شاید چند میلیون دلار هم برای پرسپولیس هزینه داشت. در نهایت اما باشگاه پرسپولیس بدون نظر گل محمدی اقدام به جذب مهاجم ۳۶۰ هزار دلاری کرد. 

تمرین+پرسپولیس

پرسپولیس در فصل قبل هم در خط حمله مشکل داشت و اکثر گل‌های این تیم را مدافعان و هافبک‌ها می‌زدند. این مشکل با جدایی چند مهاجم و جذب بازیکنی مثل زاهدی نه تنها حل نشد، بلکه وضعیت این تیم در خط حمله بدتر هم شد. یحیی فعلا مجبور است با همین نفرات تا نیم فصل ادامه دهد و در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال تقویت تیمش باشد.