شهرخبر

اسماعیل‌نژاد: مقابل تماشاگران چینی خودمان را کنترل کردیم/ مدال خوش‌رنگ طلا تقدیم به مردم ایران

اسماعیل‌نژاد: مقابل تماشاگران چینی خودمان را کنترل کردیم/ مدال خوش‌رنگ طلا تقدیم به مردم ایران

عضو تیم ملی والیبال ایران تأکید کرد، شاگردان بهروز عطایی برای دستیابی به مدال طلای مسابقات والیبال بازی‌های آسیایی هانگژو خود را مقابل هواداران چینی کنترل کرده‌اند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امین اسماعیل‌نژاد بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم بعد از این همه تلاشی که انجام دادیم به مدال طلا رسیدیم. این مدال خوش‌رنگ را تقدیم به همه مردم عزیز کشورم می‌کنم. امیدوارم با همین روحیه بتوانیم وارد رقابت‌های انتخابی المپیک شویم و بهترین نتایج را بگیریم.

عضو تیم ملی والیبال ایران درباره جو سالن و تشویق هواداران چینی تأکید کرد: خوشبختانه یا متأسفانه چینی‌ها واقعاً تماشاگران خوبی دارند. فرقی نمی‌کند که تیم آنها عقب باشد یا از حریف جلو بیفتد، آنها همیشه تشویق خودشان را انجام می‌دهند. خدا را شکر که توانستیم بازی را کنترل کنیم و به نحو احسن از زمین خارج شویم.

وی در پایان در مورد اعزام دیرهنگام تیم ملی والیبال به مسابقات مقدماتی انتخابی المپیک در کشور برزیل گفت: پرواز بسیار سختی است که نزدیک به یک روز در راه هستیم. با اینکه شرایط دشوار است و دو روز قبل از مسابقات به برزیل می‌رسیم، امیدوارم بتوانیم خیلی زود ریکاوری کرده و با بهترین شرایط به بازی اول برسیم.

انتهای پیام/