شهرخبر

انتقاد رسانه اصولگرا از سخنگوی وزارت دفاع؛ باور کنید دولت روحانی تمام شد

رسانه اصولگرای الف در یادداشتی در واکنش به سخنان سخنگوی وزارت دفاع نوشت: باور کنید دولت روحانی تمام شد و باید هر کس را بر اساس عملکرد بر جای گذشته و در ظرف زمانی خود ارزیابی و مسائلی قابل‌باور و ملموس را مطرح کرد.

در بخشی از مطلب سایت الف آمده است

سخنگوی وزارت‌دفاع در اظهارات اخیر خود با تمجید ویژه از دولت سیزدهم و شخص سید ابراهیم رئیسی، اقدامات دولت را ستایش و اظهار داشت:‌ «با آغاز به کار دولت سیزدهم، درهم‌آمیختگی دولت گذشته و فاصله ایجادشده بین مردم و مسئولان با کارهای جهادی و انقلابی کم شد و تیری دیگر از صد تیر فتنه‌گری دشمنان با تلاش سیدابراهیم رئیسی از بین رفت.»

اگرچه برای نخستین بار نیست که چنین اظهاراتی مطرح و از دولت سیزدهم تمجید و ستایش می‌شود و افراد دیگری هم به همین سبک و سیاق رفتار کرده‌اند، اما نکته قابل نقد این قبیل سخنان، جایی است که همچنان گریزی به دولت گذشته زده می‌شود.

البته قابل انکار نیست که دولت و شخص سید ابراهیم رئیسی تلاش‌های وافری را برای بهبود وضعیت کشور انجام داده و در این بین، توفیقات قابل‌توجهی هم حاصل شده اما اینکه برای برجسته‌کردن مزیت‌های دولت کنونی، به روحانی و دولتش تاخته و اظهاراتی غیرملموس مطرح شود، بزرگترین ضربه به شخص رئیس‌جمهور و دولت وی خواهد بود. 

در ادامه این یادداشت آمده است 

هم در دولت روحانی و هم در دولت کنونی، کشور با مشکلات بسیار زیادی مواجه بوده اما اینکه برای دفاع از متولیان فعلی، به پیشینان تاخته و سخنانی بی‌مبنا ایراد شود، نه‌تنها چاره کار نیست بلکه به مشکلات اضافه می‌کند.

باور کنید دولت روحانی تمام شد و باید هر کس را بر اساس عملکرد بر جای گذشته و در ظرف زمانی خود ارزیابی و مسائلی قابل‌باور و ملموس را مطرح کرد.

منبع: الف