شهرخبر

تمرینات تیم العربی پس از شکست مقابل الریان صدرنشین رنگ تعطیلی را ندید.

یونس علی رحمتی

به گزارش همشهری آنلاین یونس علی سرمربی ایرانی ال اصل باشگاه العربی پس از شکست 0-1 مقابل الریان در ال کلاسیکو قطر از استراحت دادن به بازیکنان خود خودداری کرد تا اینگونه بازیکنانش را تنبیه کند. تمرینی عصرگاهی که با تقسیم بازیکنانش به دو بخش آغاز شد، بخش اول برای شرکت کنندگان در مسابقه الریان بود که تنها به تمرینات ریکاوری، پرداختند. دیگر بازیکنان نیز 
فوتبال درون تیمی انجام دادند.

یونس علی سرمربی العربی تاکید کرد که تیمش مستحق شکست مقابل الریان نبود و بازیکنان العربی بازی فوق العاده ای انجام دادند و موقعیت های زیادی ایجاد کردند که تبدیل به گل نشد و الریان از این فرصت استفاده کرد.

العربی در دیدار بعدی خود به مصاف القطر خواهد رفت و در این دیدار وسام خدری مدافع اسپانیایی اش پس از پایان محرومیت به میدان برود.  

جاسم جابر، عبدالله السلیطی و امیر کتول سه بازیکنی هستند که همراه با تیم ملی قطر در رقابت‌های آسیایی حضور دارند.
انتظار می رود که این مربی همچنان مارکو وراتی ستاره بین المللی را در ترکیب اصلی بازی بعدی قرار دهد، زیرا او به دلیل توانایی در پیوند خط میانی و خط حمله متمایز است.

این دیدار برای کادر فنی اهمیت زیادی خواهد داشت، چرا که آخرین فرصت برای این سرمربی محسوب می شود، به خصوص که این تیم تاکنون هیچ بردی کسب نکرده است. بعد از گذشت 450 دقیقه از دیدار مقابل آلمالیق ازبکستان در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا که العربی با نتیجه 0-1 شکست خورد و در 4 بازی قبلی‌اش لیگ، مقابل الشمال، الدحیل و ام صلال به تساوی رسید و مقابل الریان شکست خورد.


جاسم الحیل دروازه بان باشگاه العربی پس از درخشش قابل توجه خود در دیدار مقابل الریان، سیوهای فراوانی که در موقعیت های زیادی داشت و مورد تمجید هواداران تیمش قرار گرفت.