شهرخبر

بیماری؛ دلیل حذف تنها بانوی ملی‌پوش تنیس در بازی‌های آسیایی

بیماری؛ دلیل حذف تنها بانوی ملی‌پوش تنیس در بازی‌های آسیایی

بانوی ملی‌پوش تنیس ایران، بیماری را دلیل اصلی شکستش مقابل تنیسور چین تایپه در بازی‌های آسیایی عنوان کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، مشکات‌الزهرا صفی ملی‌پوش تنیس کشورمان روز گذشته در نخستین دیدارش در بازی‌های آسیایی هانگژو به مصاف حریفی از چین تایپه رفت و مغلوب وی شد. صفی که ست اول را با نتیجه 6 بر صفر واگذار کرده بود، در حالی که در ست دوم با نتیجه 4 بر صفر از حریفش عقب بود، از ادامه مسابقه انصراف داد تا بازنده این دیدار لقب بگیرد و از گردونه مسابقات حذف شود.

 

صفی درباره اینکه به خاطر بیماری نتوانسته است در نخستین مسابقه‌ بازی‌های آسیایی عملکرد خوبی داشته باشد، اظهار داشت: با آمادگی خوبی وارد بازی‌ها شده بودم و تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشتم، اما دو روز قبل از مسابقه‌ام مریض شدم، بیماری مرا انداخت و در اتاقم بستری شدم. همچنین به خاطر محدودیت دارویی که برای دوپینگ بازیکنان وجود دارد، نتوانستم درمانم را ادامه دادم. با این وجود با هر توانی که شده بود، با سختی خودم را به مسابقه رساندم. بدنم به شدت اُفت کرده بود، آمادگی خوبی نداشتم و بازی خودم را انجام ندادم.

وی ادامه داد: این اتفاقات هم جزئی از ورزش قهرمانی است و برای هر ورزشکاری قبل از مسابقه‌اش پیش می‌آید. امیدوارم در مسابقات بعدی بهترین عملکردم را داشته باشم و بدون بیماری و سالم‌تر کارم را انجام بدهم.

بانوی ملی‌پوش تنیس ایران در مورد مسابقات بعدی‌اش گفت: تنیس مسابقات پرفشاری دارد و پس از اینجا، در رقابت‌های بزرگسالان آنتالیا ترکیه شرکت خواهم کرد. امیدوارم بعد از ریکاوری و برطرف شدن بیماری‌ام، عملکرد بهتری داشته باشم.

انتهای پیام/