شهرخبر

انتقاد کاپیتان ناپولی از واکنش اوسیمن به تعویضش

انتقاد کاپیتان ناپولی از واکنش اوسیمن به تعویضش

حرکت مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال ناپولی در شب توقف تیمش مقابل بولونیا به مذاق کاپیتان تیم او خوش نیامده است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از اتفاقات حاشیه‌ای تساوی بدون گل شب گذشته (یکشنبه) تیم‌‌های فوتبال ناپولی و بولونیا در ورزشگاه دال‌آرا، اعتراض علنی ویکتور اوسیمن ستاره خط حمله تیم فوتبال ناپولی به سرمربی‌اش رودی گارسیا هنگام تعویض شدنش بود. اعتراض آقای گل فصل گذشته سری A در حالی بود که تنها چهار دقیقه به پایان وقت‌های عادی بازی باقی مانده بود، اما او از اینکه مجبور شد جای خود را به جووانی سیمئونه بدهد، بسیار عصبانی به نظر می‌رسید.

این اتفاق برای جووانی دی‌لورنزو کاپیتان تیم شهر ناپل خوشایند نبوده است. مدافع ایتالیایی ناپولی در این باره گفت: با شناختی که از اوسیمن دارد، می‌دانم که او آگاه است حرکتی که انجام داد اشتباه بود. انجام چنین رفتارهایی واقعاً ضرورت ندارد. ما با هم درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد تا مشکلات موجود را برطرف کنیم. مطمئناً خود او اولین نفری است که از این اتفاق ناراحت شده است مثل سایر اعضای تیم که همگی از نبردن تیم ناراحت شدند، اما همه ما دوباره تلاش خواهیم کرد.

 

این دومین هفته متوالی است که یکی از ستاره‌های ناپولی به تعویض شدنش واکنشی تند نشان می‌دهد. هفته گذشته هم مقابل جنوا، خویچا کوارتسخلیا دیگر ستاره فصل گذشته ناپولی هنگام خروجش از میدان عصبانی به نظر می‌رسید. این موضوع سبب شده است شائبه خارج شدن کنترل رختکن از دست رودی گارسیا صورت بگیرد. دی‌لورنزو در این باره هم گفت: به اینکه مردم درباره‌مان چه می‌گویند، فکر نمی‌کنم. تیم ما متحد است. البته می‌دانیم که عملکردمان در لیگ خوب نیست. همه ما به نقاط ضعف‌مان واقف هستیم و مطمئنم که در بازی‌ بعدی آنها را برطرف خواهیم کرد.

ناپولی به سبب شروع ضعیفش در این فصل اکنون در رده هفتم جدول سری A و در فاصله هفت امتیازی صدر جدول قرار دارد. بازی بعدی این تیم چهارشنبه مقابل اودینزه در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/