شهرخبر

آرمان رمضانی در بازی دوستانه استقلال نمایش خوبی داشت و با گلزنی خود توانست توانایی هایش را بار دیگر نشان بدهد.

استقلال

به گزارش همشهری آنلاین، آرمان رمضانی که بعد از کش و قوس های فراوان در استقلال ماندگار شد و کارش را ادامه می دهد، انگیزه زیادی برای خودنمایی دارد و در بازی دوستانه با گل گهر سیرجان نیز توانایی های فنی خود را به خوبی نشان داد.

مهاجم باتجربه استقلال در روزهایی که ارسلان مطهری همراه با تیم ایران در بازی های آسیایی هانگژو حضور دارد در تمرینات تیم باشگاهی اش با انگیزه فراوان کار خود را جلو می برد. او در بازی دوستانه با گل گهر سیرجان نیز در ترکیب استقلال به میدان رفت و توانست روز خوبی را پشت سر بگذارد.

نکته قابل توجه بازی استقلال و گل گهر غیبت گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی در ترکیب آبی پوشان بود. این بازیکن که چند روزی است به ایران آمده و در تمرینات استقلال حضور پیدا کرده، به شکلی عجیب در بازی دوستانه با گل گهر حضور نداشت. در عین حال رمضانی با حضور در ترکیب استقلال توانست عملکرد خوبی داشته باشد و برای تیمش گلزنی هم بکند.

رمضانی حالا خود را برای ادامه فعالیت در لیگ برتر با پیراهن استقلال آماده می کند؛ او که پارسال هم با مهاجمان پرتعداد تیمش رقابت داشت، حالا این شرایط را با بازیکنانی نظیر پیکان بابایی، ارسلان مطهری، گوستاوو بلانکو و ... ادامه می دهد تا خودش را نشان بدهد و فرصت بازی کردن در مسابقات رسمی را به دست بیاورد.