شهرخبر

کاپیتان نساجی: اگر حریف ما رونالدو داشت، بردمان پررنگ‌تر می‌شد/ قسمت نشد جلوی یک ستاره بزرگ بازی کنم

کاپیتان نساجی: اگر حریف ما رونالدو داشت، بردمان پررنگ‌تر می‌شد/ قسمت نشد جلوی یک ستاره بزرگ بازی کنم

تنها پیروزی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را درحالی نساجی مازندران کسب کرد که این دیدار یک مصدوم هم به جای گذاشت.

مهرداد عبدی کاپیتان تیم فوتبال نساجی که در جریان دیدار با مومبای سیتی از ناحیه گونه دچار شکستگی شد تحت عمل جراحی قرار گرفت. در همین ارتباط با کاپیتان نساجی مازندران تماس گرفتیم که به ما گفت: متاسفانه روی یک شروع مجدد بازی آمدم با سر توپ را بزنم که بازیکن حریف با سر به صورت من زد و گونه‌ام شکست. گونه‌ام را دو روز پیش جراحی کرده و پروتز گذاشتم. فعلا نمی‌توانم در تمرینات تیم شرکت کنم اما به گفته پزشک معالجم حدود یک ماه دیگر می‌توانم به تمرینات گروهی اضافه شوم.

وی ادامه داد: تیم مومبای سیتی برخلاف تصورات تیم بسیار خوبی بود که موقعیت‌های خوبی هم روی دروازه ما خلق کرد. شاید تفاوت نساجی با تیم هندی در این بود که ما از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کردیم اما تیم حریف نتوانست خوب استفاده کند ضمن آن‌که بچه‌های نساجی فوق‌العاده عالی کار کرده و تمام دستورات تاکتیکی آقای مهدی رحمتی و کادرفنی مو به مواجرا شد.

مهرداد عبدی ضمن گلایه از عدم پرداختن رسانه‌ها به تنها پیروزی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: نمی‌دانم چرا آن‌طور که باید و شاید به پیروزی و برد تیم نساجی مازندران پرداخته نشد. ما هم نماینده فوتبال ایران بودیم و در خانه حریف برد ارزشمندی به دست آوردیم. با این وجود انتظار داشتیم بیشتر به این برد پرداخته می‌شد اما به هر حال این اولین برد آسیایی تیم نساجی مازندران بود و به دل همه ما و دوستداران این تیم در سراسر مازندران چسبید. شاید اگر تیم رقیب ما هم کریستیانو رونالدو داشت رسانه‌ها بیشتر به نساجی می‌پرداختند.

کاپیتان نساجی مازندران در خصوص تقابل با الهلال عربستان و نیمار نیز گفت: خیلی دوست داشتیم با الهلال عربستان در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر بازی می‌کردیم تا شور و اشتیاق تماشاگران بی‌نظیر خود را در این ورزشگاه به آسیا نشان دهیم. با این حال مطمئن هستم طرفداران خون‌گرم مازندرانی روز ۱۱ مهرماه ما را در این دیدار در ورزشگاه آزادی تهران تنها نخواهند گذاشت.

مهرداد عبدی درپایان درخصوص نیمار برزیلی ستاره الهلال عربستان نیز گفت: خیلی فوتبال این بازیکن تکنیکی را دوست دارم ولی قسمت نشد به دلیل مصدومیت جلوی این ستاره بزرگ بازی کنم. البته شک نکنید نساجی حریف دست‌وپابسته‌ای جلوی تیم الهلال نخواهد بود.