تیپ غافلگیر کننده زین‌الدین زیدان +عکس

پس از این که اسطوره رئال‌مادرید در جدیدترین عکسش در اینستاگرام را با ظاهر جدیدی به نمایش گذاشت، هواداران او تصور می‌کنند که نمی‌توان زیزو را بین جمعیت تشخیص داد.

زیدان که یکی از بزرگ‌ترین ام‌های فوتبال جهان با فهرست بلندبالایی از افتخارات چشمگیر است، به نظر می‌رسد با کنار گذاشتن لباس‌هایی که کنار زمین برتن می‌کرد و به سر کردن کلاه، می‌خواهد نشان دهد با هر تیپی می‌توان او را به تماشا نشست.

قهرمان جام‌جهانی ۲۰۲۶ عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد که در حال قدم زدن در خیابان‌های فرانسه با لباسی غیررسمی شامل شلوار جین، ژاکت و کلاه تخت است. هواداران هم نمی‌توانستند باور کنند که او چقدر متفاوت به نظر می‌رسد، چرا که عادت داشتند او را کنار زمین و با کت‌وشلوار ببینند.

تیپ غافلگیر کننده زین‌الدین زیدان +عکس

برخی از واکنش‌های زیر پست او به این شکل است؛ یکی گفت «اگر با او برخورد کنم نمی‌شناسمش»، دیگری نوشت «یک مرد معمولی در پاریس» و کاربر دیگری هم نوشت «ناشناس»!

زین‌الدین زیدان پس از این که سال ۲۰۲۱ برای دومین مرتبه از رئال‌مادرید جدا شد حالا بیکار است و جای تعجب دارد که هنوز تیم جدیدی را انتخاب نکرده است. او ۳ مرتبه رئال‌مادرید را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کرد و ۲ مرتبه هم با این تیم به قهرمانی لالیگا رسید. همچنین سال ۲۰۱۷ بهترین سرمربی سال یوفا نام گرفت.