شهرخبر

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| ۲ شانس برنز برای ایران در روز سوم + برنامه ۳ وزن پایانی

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان فردا با مهدی محسن‌نژاد و محمدهادی ساروی در دو وزن ۶۰ و ۹۷ کیلوگرم شانس کسب دو نشان برنز جهانی را خواهد داشت.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان که به پیکارهای سه وزن 60، 72 و 97 کیلوگرم اختصاص داشت، دانیال سهرابی کشتی‌گیر 19 ساله کشورمان با قبول شکست مقابل علی ارسلان کشتی‌گیر ایرانیِ تیم ملی صربستان، از دور رقابت‌ها حذف شد.

مهدی محسن‌نژاد و محمدهادی ساروی که به دیدار نیمه‌نهایی رسیده بودند، با دو شکست این مرحله را به پایان رسانده و فردا شانس کسب دو مدال برنز را در دو وزن 60 و 97 کیلوگرم دارند.

 

رقابت‌های مقدماتی و نیمه‌نهایی سه وزن پایانی مسابقات هم از صبح فردا در بلگراد آغاز می‌شود که ایمان محمدی، محمدرضا گرایی و ناصر علیزاده نمایندگان کشورمان روی تشک خواهند بود. در وزن 63 کیلوگرم، ایمان محمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان گئورگی تیبیلوف از صربستان و مایربک سلیم اف از لهستان می رود. مراد ممدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان در گروه محمدی حضور دارد.

در وزن 67 کیلوگرم، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ابرار آتابایف قهرمان آسیا از ازبکستان کشتی می گیرد. حسرت جعفراف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان، ابراهیم السید دارنده مدال برنز المپیک از مصر و لوئیز اورتا سانچز قهرمان وزن 60 کیلوگرم المپیک از کوبا نیز در گروه گرایی قرار دارد.

در وزن 87 کیلوگرم، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الیاس پاگکالیدیس از یونان مصاف می دهد. ژان بلنیوک قهرمان جهان و المپیک از اوکراین، علی جنگیز دارنده مدال برنز جهان از ترکیه در گروه نماینده کشورمان حضور دارند.

انتهای پیام/