شهرخبر

بازی‌های آسیایی هانگژو| ملی‌پوشان والیبال ساحلی حریفان مرحله حذفی خود را شناختند

بازی‌های آسیایی هانگژو| ملی‌پوشان والیبال ساحلی حریفان مرحله حذفی خود را شناختند

تیم‌های ملی والیبال ساحلی الف و ب ایران حریفان خود را در مرحله نخست حذفی بازی‌های آسیایی هانگژو شناختند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که با شرکت 27 تیم از بیست و هشتم شهریور در زمین‌های ساحلی شهر نینگ‌بو کشور چین آغاز شده بود با صعود دو تیم برتر گروه‌های هشت گانه و خداحافظی 11 تیم حذف شده وارد مرحله دوم خود شد.

 

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران نیز که با کسب سه پیروزی متوالی، بدون شکست و بدون ست باخته به‌عنوان تیم‌های اول گروه‌های F و H به جمع 16 تیم برتر مسابقات راه یافته بودند، امشب با قرعه کشی انجام شده در جدول تک حذفی قرار گرفتند و رقبای خود را برای راهیابی به جمع هشت تیم برتر مسابقات شناختند.

بر این اساس، تیم الف ایران متشکل از بهمن سالمی و سینا شوکتی به قید قرعه در سید 7 جدول تک حذفی 16 تیمی قرار گرفت و باید مقابل تیم ژاپن (تاکاهاشی و آگبا ) که در سید 10 جدول قرار گرفتند، به میدان بروند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران (عباس پور عسگری و علیرضا آقاجانی) به قید قرعه در سید 5 جدول قرار گرفتند و حریف تیم تایلند 2 ( کاوسایی و جونگ لانگ) که در سید 12 شدند.

فردا (شنبه اول مهرماه) به‌دلیل برگزاری مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی، تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها استراحت دارند و تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران یک جلسه تمرینی و همچنین جلسه آنالیز حریفان را در دستور کار خود دارند. مسابقات مرحله دوم نیز از ساعت 9 صبح یکشنبه دوم مهر آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/