شهرخبر

عطایی: ملی‌پوشان والیبال در ست سوم، کم‌دقت و کم‌انگیزه بودند

عطایی: ملی‌پوشان والیبال در ست سوم، کم‌دقت و کم‌انگیزه بودند

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان از دقت کم شاگردانش در ست سوم دیدار با تیم ملی بحرین انتقاد کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران امروز (پنجشنبه) در دومین مسابقه خود در رقابت‌های والیبال بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو به مصاف بحرین رفت و این تیم را با نتیجه 3 بر یک شکست داد تا به‌عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شود.

بهروز عطایی درباره این بازی اظهار داشت: دو تیم در دیدار امروز برای سرگروهی تلاش می‌کردند. برای بحرین بازی برابر ایران بسیار مهم بود و ما هم به دنبال پایان دادن نتیجه به نفع خودمان بودیم تا به‌عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم. بازیکنان ایران در دو سِت اول بسیار مقتدرانه بازی کردند، اما حریف را در ست سوم کمی دست‌ِکم گرفتند و با وجود پیش بودن از بحرین در امتیازات، این ست را به دلیل کم‌دقتی و کم‌انگیزگی خوب تمام نکردند.

وی با بیان اینکه ایران ست چهارم را با قاطعیت آغاز کرد و پیروز شد، عنوان کرد: تیم ما در تمام طول مسابقه، تسلط بیشتری نسبت به حریف بر بازی داشت و حالا خودمان را برای بازی فردا برابر تایلند آماده کرده‌ایم. در جریان مسابقه از پوریا حسین خانزاده، مهدی جلوه و جواد کریمی استفاده کردم تا بیشتر بازیکنان در جریان بازی قرار بگیرند، آمادگی آنها حفظ شود و وضعیت خود را به ثبت برسانند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: مسابقه فردا برابر تایلند، در چارچوب مرحله حذفی برگزار می‌شود و امیدوارم مسابقه خوبی باشد. تایلند تیمی قابل قبولی است که در مرحله قبلی یک برد داشت و برابر قطر هم نتیجه را 3 بر یک واگذار کرد. تایلند در ارومیه هم بازی خوبی داشت. امیدواریم ملی‌پوشان فردا بازی خوبی ارائه و زمین را با موفقیت ترک کنند.

انتهای پیام/