شهرخبر

پیشکسوت سرخ ها گفت: متاسفانه گل‌محمدی از داشته‌هایش خوب استفاده نمی‌کند. ما در بازی نیاز به دو هافبک دفاعی نداشتیم.

پرسپولیس - النصر

به گزارش همشهری آنلاین ضیا عربشاهی، بازیکن سابق پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره شکست این تیم مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متاسفانه همه چیز دست به دست هم داد که در این دیدار شکست بخوریم. ما باید در چینش نفرات اصلی بهتر عمل می‌کردیم که اینگونه نشد. چهار هافبک دفاعی داریم اما مهاجم نداریم.

او افزود: پرسپولیس در این بازی بدشانس بود که در اوایل بازی ترابی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد. همچنین اخراج سرلک بسیار بچگانه بود. البته این را هم بگویم که ساختار تیمی پرسپولیس در این بازی خوب نبود. به نظرم سروش رفیعی باید در کنار سرلک از ابتدا بازی می‌کرد و زاهدی هم در کنار عمری قرار می‌گرفت.

عربشاهی ادامه داد: متاسفانه گل‌محمدی از داشته‌هایش خوب استفاده نمی‌کند. ما در بازی نیاز به دو هافبک دفاعی نداشتیم. می‌توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم اما باید قبول کنیم که اشتباهات زیادی داشتیم.

بازیکن سابق پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی دارد و باید این تیم را خوب ارنج کرد. الان دعوا سر مهاجم است. مدیریت باشگاه جذب کرده ولی سرمربی در جریان نیست. این تیم ۴۰ میلیون هوادار دارد. این سقف قرارداد که فدراسیون گذاشته هم که من مخالف آن هستم در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

او ادامه داد: ما در کارهای گروهی و ترکیبی خوب نبودیم و دفاع راست ما در این بازی عملکرد خوبی نداشت و دیدید هر دو گل النصر از همین منطقه از زمین بود. اسماعیلی‌فر عملکردش در سپاهان خیلی بهتر بود. باید قبول کنیم که پرسپولیس مقابل النصر خیلی با استرس بازی کرد.

عربشاهی درباره حضور رونالدو در این بازی هم عنوان کرد: رونالدو در زمین بود اما کار خاصی نکرد و برعکس، «مانه» عملکرد خوبی داشت. گل‌محمدی باید تعارف را کنار بگذارد و اگر بازیکنی شرایطش خوب نیست او را در ترکیب قرار ندهد.

او در پایان درباره اتفاقات رخ داده در استقبال از کاروان النصر و رونالدو مقابل هتل محل اقامت این تیم گفت: ما اسطوره‌های بزرگی مثل علی دایی داریم که زمانی آقای گل جهان بود اما الان به خاطر حضور رونالدو در ایران چنین اتفاقاتی می‌افتد. پیش از این ستاره‌های بزرگتری چون پله به ایران آمده بودند.