کینه قدیمی مرد زابلی را دست به اسلحه کرد / عامل تیراندازی وحشت آور غافلگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ مرتضی جوکار در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی به سمت یک شهروند در یکی از محلات شهرستان زابل و متواری شدن عاملان این اقدام مجرمانه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان زابل قرار گرفت.

وی افزود : با تحقیقات میدانی و تخصصی پلیس مشخص شد که شخصی با همدستی یک نفر دیگر به دلیل اختلافات قبلی، به سمت این شهروند اقدام به تیراندازی کرده و بلافاصله با استفاده از یک دستگاه پژو پارس از محل متواری شده اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: اقدامات فنی و ویژه پلیس برای دستگیری متهمان متواری آغاز شد که در نهایت عامل اصلی تیراندازی و همدستش در مخفیگاهشان در عملیاتی ضربتی و هماهنگ دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه 7 فشنگ نیز کشف و ضبط شد.

سرهنگ "جوکار" در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی خاطر نشان کرد؛ همواره پرهیز از رفتارهای پرخطر که منتهی به اعمال مجرمانه می شوند مورد تاکید بوده است چرا که بسیاری از افراد بدون هیچ گونه سوء سابقه ای و تنها به علت عدم کنترل خشم لحظه ای، برای خود، خانواده و دیگران یک عمر ندامت و پشیمانی به بار آورده اند.