شهرخبر

تمهیدات ترافیکی پایتخت همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی + اینفوگرافیک

تمهیدات ترافیکی پایتخت همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی + اینفوگرافیک

شهرداری تهران، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، با همکاری دستگاه‌های مختلف، تمهیدات مدیریت ترافیک و جابه‌جایی محصلان را اجرایی می‌کند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با توجه به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید در ابتدای مهرماه، ترددها افزایش یافته و خیابان‌ها شلوغ می‌شود. در همین راستا شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه مواردی اعم از کاهش سرفاصله حرکت مترو در ساعات اوج، افتتاح ایستگاه‌های میدان کتاب در خط 7، کن، کوهسار و شهران از خط 6 را در دستور کار قرار دارد.

همچنین بررسی ایمنی کلیه پله‌های برقی و اورهال آن‌ها تا آغاز سال تحصیلی انجام خواهد شد. اورهال یک رام قطار دی سی پلاس و 5 رام ای سی مشابه آنچه در خردادماه با حضور شهردار تهران به ناوگان تزریق شد، برای سهولت انتقال مسافران در نظر گرفته شده است.

شهرداری تهران ,

در حوزه اتوبوسرانی پایتخت نیز 400 دستگاه اتوبوس نوسازی، بازسازی و راه‌اندازی شده و 195 ون صفر کیلومتر برای تزریق به شبکه حمل و نقل پایتخت آماده است. 50 ایستگاه بی آر تی بازسازی و گاردیل‌ها و خط کشی معابر نیز انجام شده است.

پیشنهاد شناورسازی ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی پایتخت از 7 تا 9 صبح و مذاکره با تاکسی‌های اینترنتی برای سرویس مدارس با کمیسیون کمتر نیز صورت گرفته است. همچنین با همکاری مدیریت مراکز معاینه فنی، یک خط ویژه سرویس مدارس اختصاص داده شده است.

انتهای پیام/