شهرخبر

آچار فرانسه سرخ ها: ناگهان دیدید مهاجم شدم

مدافع تراکتور می‌گوید این تیم از بازی با هوادار تبدیل به تیم ترسناکی می‌شود که همه انتظارش را دارند.

مدافع تراکتور: ناگهان دیدید مهاجم شدم

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛ 

محمد حسینی که در اولین حضور فیکسش در ترکیب سرخپوشان تبریز در پست غیرتخصصی خود، هافبک دفاعی، به میدان رفت، درباره شرایط تراکتور به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر در حال حاضر شرایط خیلی بهتر شده و تعطیلات هم به هماهنگی بیشتر تیم‌مان کمک کرده است. امیدوارم از این هفته آینده شاهد تراکتور واقعی باشیم که هر تیمی از مقابله با آن ترس دارد.

او ادامه داد: بازیکنانی که در این تیم جمع شدند، همه اسم و رسم دار هستند و انشالله بتوانیم کنار هم با هماهنگی بیشتر نتایج درخور شان باشگاه بزرگ تراکتور را کسب کنیم.

این بازیکن در مورد وضعیت پرشور‌ها و غیبت احتمالی آنها در دیدار با هوادار عنوان کرد: شک نکنید هواداران ما هویت باشگاه و فوتبال آذربایجان هستند. با حضورشان قطعاً انگیزه بیشتری در هر بازی داریم. قطعا حضورشان باعث دلگرمی ما است.

حسینی در مورد تغییر پستش توضیح داد: من به شخصه پست تخصصی خودم را دوست دارم و می‌خواهم در این پست به تیم کمک کنم ولی اگر کادر فنی در پست غیر تخصصی به کمکم نیاز داشته باشد، قطعا دریغ نمی‌کنم و تلاشم را می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. هر چیزی در این فوتبال ممکن است و ناگهان دیدید من در پست وینگر و مهاجم هم بازی کردم!

این بازیکن که دو فصل است از هوادار راهی تراکتور شد، در مورد تقابل با تیم سابقش گفت: برای تیم هوادار احترام زیادی قائلم و به نظرم تیم کاملا با شخصیتی است. درست است این تیم هوادار ندارد ولی ساختار این باشگاه خیلی خوب است. خودم هم شرایط خیلی خوبی را در آن تیم تجربه کردم و سال فوق‌العاده‌ای برایم بود. امیدوارم روز چهارشنبه در درجه اول تمام بازیکنان سلامت از مستطیل سبز خارج بشوند و در درجه دوم مسابقه با برد تیم ما به پایان برسد.

منبع: ورزش 3