شهرخبر

هوش مصنوعی خانه رونالدو در عربستان را به تصویر کشید+عکس

هوش مصنوعی خانه رونالدو در عربستان را به تصویر کشید+عکس
در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تجسم هوش مصنوعی از خانه خیالی کریستیانو رونالدو در کشور عربستان. در طراحی این عمارت فوق لوکس از ترکیبی از معماری مدرن، کلاسیک و المان‌های معماری اسلامی استفاده شده است.

به گزارش ثریا اگر حتی ذره‌ای به فوتبال علاقمند نباشید هم محال است نام کریستیانو رونالدو را نشنیده باشید! این بازیکن با کسب پنج توپ طلا و افتخارات فردی و گروهی فراوان، یکی از بزرگترین ستاره‌های تاریخ ورزش فوتبال به شمار می‌رود.

 

کریس رونالدو در کنار آمادگی جسمانی فوق‌العاده خود در سن ۳۸ سالگی به خرید خانه‌ها و قصرهای بسیار مجلل هم شهرت دارد؛ به‌طوری که یکی از معروف‌ترین عمارت‌های او، ساختمانی هفت طبقه است که به دو استخر در ابعاد مسابقات المپیک و یک زمین فوتبال کامل مجهز است.

هوش مصنوعی خانه کریستیانو رونالدو در عربستان را چگونه به تصویر کشیده است؟

به‌تازگی اکانت اینستاگرام MANSIONISTI به کمک هوش مصنوعی، تصویری از یک عمارت جدید برای این ستاره پرتغالی را به تصویر کشیده که می‌تواند جذاب‌ترین خانه او لقب بگیرد.

این عمارت قرار است در عربستان سعودی، یعنی جایی که او در حال حاضر در مشغول بازی در آن‌جاست ساخته شود و به همین دلیل از عناصر طراحی اسلامی و عربی الهام گرفته است. بد نیست بدانید که کریستیانو رونالدو و خانواده‌اش در حال حاضر در سوییتی در یک هتل مجلل در عربستان اقامت دارند که هزینه هر ماه اسکان در آن، حدود ۲۵۰ هزار دلار است!

منبع: خبر آنلاین