شهرخبر

چه تعداد از ایثارگران در آزمون استخدامی وزارت بهداشت پذیرفته می شوند؟

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استناد مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی و اداری کرده است که تعداد ۶۲۷۵ نفر از این تعداد، سهمیه ویژه ایثارگران است.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت در روز سه شنبه مورج 1402/6/21 در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس قرار گرفته و مهلت ثبت نام از تاریخ یاد شده تا روز جمعه مورخ 1402/6/31 خواهد بود.

با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با وزارت یاد شده، سهمیه استخدامی ویژه ایثارگران از طریق تعامل و هماهنگی مراکز استانی بنیاد با دانشگاه های علوم پزشکی هر استان تفکیک شده و هر یک از جامعه هدف ایثارگر مشمول ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به تناسب رشته تحصیلی خود می توانند براساس شغل محل های تعیین شده برای ایثارگران، ثبت نام و در آزمون وزارتخانه شرکت کنند.

گفتنی است که کلیه مشمولین ایثارگر به ویژه فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی می توانند در این آزمون ثبت نام کنند. ضمنا متقاضیان ثبت نام باید در مدت زمان فوق و در روزهای اول مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کرده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی ثبت نام خودداری کنند.

شایان ذکر است بر اساس اعلام اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 1402/7/21 است و بیش 25 هزار و 100 نفر نیروی انسانی مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به کارگیری خواهند شد که وفق ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران تعداد 6275 نفر از  این تعداد سهمیه ویژه ایثارگران است.

انتهای پیام/