باید در برابر فتنه دشمنان ایستادگی کنیم/ ایستادگی در برابر فتنه دشمن با آگاهی و خدمت میسر است

ابوالفضل ابوترابی ، نماینده مردم نجف آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با افکارنیوز با اشاره به سخنان رهبری و لزوم حفظ وحدت گفت: کشور ما همواره در دهه های مختلف مورد هجوم دشمنان و استعمارگران دنیا بوده است. به دلیل ظرفیت ها و منابع و موقعیت جغرافیایی ایران کشورهایی که می توانستند و قدرتش را داشتند به هر نوعی که امکانش وجود داشت سعی بر ایجاد چالش و تنش برای خاک ما داشتند.

 

وی افزود: امثال این دشمنی ها و استعمارگری ها پیش از پیروزی انقلاب نیز وجود داشته است اما پس از پیروزی انقلاب و تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران تشدید شده است و متاسفانه هر سال و هر دهه ای که می گذرد این دشمنی ها و فشارها بیشتر نیز می شود.

ابوترابی تاکید کرد: در یک دهه گذشته شاهد بودیم که دشمنان به هر بهانه ای که می توانستند منافع ملی و وحدت ملی کشورمان را هدف قرار گرفته اند و سعی دارند چند دستگی در جامعه ایجاد کنند. همانطور که رهبر فرزانه انقلاب بارها تاکید فرمودند، لازم است که در این راستا هشیار باشیم.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس اظهارداشت: رهبر تاکید کردند که "دشمن دو نقطه‌ اساسی را هدف گرفته، یکی وحدت ملّی، یکی امنیت ملّی و باید در مقابل این نقشه دشمن ایستاد." چنین مسئله ای بر کسی پوشیده نیست و ایستادگی در برابر چنین نفوذی با آگاهی مردم و خدمت رسانی هر چه بیشتر مسئولان اتفاق می افتد.

او تاکید کرد: در سالی که گذشت شاهد بودیم که دشمنان کشورمان در دشمنی با ما جدی بودند. اما باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران نیز در ایستادگی و مقابله در برابر فتنه ها و دشمنی و نقشه های توطئه آن ها جدی است.

باید در برابر فتنه دشمنان ایستادگی کنیم/ ایستادگی در برابر فتنه دشمن با آگاهی و خدمت میسر است

ابوترابی افزود: دولت آمریکا هیچگاه دست از دشمنی با جمهوری اسلامی نکشیده است. آن ها از راه های مختلف درصدد ضربه زدن به کشور ما هستند. مسائل کوچک را بزرگ و مشکلات را تبدیل به بحران می کنند و درواقع طبق گفته رهبر انقلاب ماموریت بحران سازی در ایران دارند. درصدد هستند تا مواردی که مشکل کشور است یا احتمالا بحران است را تحریک و آسیب زا کنند.

این نماینده مجلس درانتها خاطرنشان کرد: دشمنان ما با مطالعه ای که داشتند به این نتیجه رسیده اند که در ایران چند نقطه بحران‌ساز وجود دارد: اختلافات قومی، تفاوت‌های مذهبی و مساله جنسیت و زن که باید اینها را برای بحران‌سازی تحریک کرد. مردم و مسئولان باید با آگاهی در برابر این برنامه که توطئه برای ایجاد اختلاف داخلی در ایران است، ایستادگی کنند.