شهرخبر

سری‌آ ایتالیا؛

شکار عقاب‌ها توسط یوونتوس

شکار عقاب‌ها توسط شاگردان آلگری؛ صدرنشینی یوونتوس با برتری مقابل لاتزیو

تیم فوتبال یوونتوس با برتری ۳ بر یک برابر لاتزیو به صدر جدول سری‌آ ایتالیا صعود کرد.

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های یوونتوس و لاتزیو از هفته چهارم رقابت‌های فوتبال سری ا ایتالیا از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز (شنبه) در ورزشگاه آلیانز آرنا با قضاوت فابیو مارسکا برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۳ بر یک یوونتوس به پایان رسید.

یوونتوس در سه بازی ابتدایی خود در فصل جاری سری‌آ شکستی را متحمل نشده بود و با این برتری موفق شد به روند شکست‌ناپذیری خود را در فصل جدید تداوم بخشد.

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری خیلی زود در دقیقه ۱۰ موفق شدند گل اول را توسط دوشان ولاهوویچ به ثمر برسانند. مهاجم صربستانی یوونتوس موفق شد با ضربه‌ای تماشایی روی پاس مانوئل لوکاتلی دروازه پرودل را باز کند. در حالی که لاتزیو به دنبال گل تساوی بود اما بیانکونری در دقیقه ۲۷ روی یک ضد حمله و با پاس آدریان رابیو، توسط فده کیه‌زا به گل دوم رسید.

در ادامه لاتزیو برای جبران گل خورده جلو کشید و موفق شد چند بار خود را به دروازه یوونتوس برساند اما هیچ یک از حملات شاگردان ساری نتوانستند شزنی را چندان به زحمت بیاندازند. سرانجام در دقیقه ۶۵ پرس سنگین لاتزیو جواب داد و مدافعان یوونتوس را به اشتباه انداخت و لوییز آلبرتو موفق شد با یک ضربه فنی زیبا یکی از گل‌ها خورده را جبران کند تا امید هواداران لاتزیو برای بازگشت به بازی زنده شود.

خوشحالی هواداران لاتزیو تنها ۳ دقیقه دوام داشت و دوشان ولاهوویچ موفق شد در دقیقه ۶۷ با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه گل سوم را به ثمر برساند تا خیال هوادارن یوونتوس از برتری در این دیدار راحت شود.

با این نتیجه یوونتوس ۱۰ امتیازی شد و به صدر جدول سری‌آ ایتالیا صعود کرد و لاتزیو نیز با ۳ امتیاز در رتبه سیزدهم قرار گرفت.