شهرخبر

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی در تعطیلات پیش رو

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی در تعطیلات پیش رو

مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در تعطیلات پیش رو خبر داد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شادی مالکی؛ مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی اظهار کرد: در روز پنج‌شنبه 23 شهریورماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه‌روزی و مراکز شهدای زمان‌آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحدهای سیار جیحون و پایانه کاوه از ساعت 7 الی 14 فعال هستند. 

وی تصریح کرد: در روز جمعه 24 شهریورماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه‌روزی و مراکز امام رضا(ع)، شهدای زمان‌آباد، بعثت، فدائیان اسلام از ساعت 7 الی 14 فعال هستند. در روز شنبه 25 شهریورماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه‌روزی و مراکز امام رضا(ع)، شهدای زمان‌آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد های سیار جیحون، پایانه کاوه و دادمان از ساعت 7 الی 14 فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در هفته پایانی شهریورماه در ایام تعطیلات رسمی گفت: با توجه به سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر به منظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، جهت رفاه حال و تسهیل در خدمت‌رسانی به شهروندان به‌ویژه در ایام تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می‌توانند از خدمات مراکز استفاده کنند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.

براساس این گزارش، در روزهای تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو 96006000 تماس حاصل کننند.

انتهای پیام/