شهرخبر

کدام بازیکن پرسپولیس پیشنهاد ۳۸ میلیاردی داشت؟/ پیامک مهمی که برای درویش ارسال شد

کدام بازیکن پرسپولیس پیشنهاد ۳۸ میلیاردی داشت؟/ پیامک مهمی که برای درویش ارسال شد

مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد یکی از بازیکنان این تیم با وجود داشتن پیشنهاد بسیار بالا با این تیم قرارداد امضا کرد. درویش که میهمان برنامه فوتبال برتر بود،در خصوص قیمت بالای بازیکنان و پیشنهادات سرسام آور بعضی از تیم های لیگ برتری به ستاره های فوتبال ایران ،پرده از یک اتفاق عجیب برداشت و ادعای جالبی را مطرح کرد.

درویش در صحبت هایش اعلام کرد یکی از بازیکنانی که با پرسپولیس قرارداد بسته، قبل از آمدن به این تیم از یکی از باشگاه های پولدار لیگ برتری پیشنهادی ۳۸ میلیاردی داشت و خودش هم پیامک این پیشنهاد را از طرف باشگاه مورد نظر دیده است. درویش اعلام کرد این بازیکن با وجود داشتن چنین پیشنهاد زیادی برای یک فصل، حاضر شده با رقمی بسیار پایین تر با پرسپولیس قرارداد امضا کند. منظور مدیرعامل پرسپولیس اما کدام بازیکن این تیم بود؟

پیگیری های ما نشان می دهد که بازیکن مدنظر مدیرعامل پرسپولیس محمدحسین کنعانی زادگان است. مدافع ملی پوشی که بعد از دو فصل بازی در لیگ ستارگان قطر و دوری از پرسپولیس، دوباره به این تیم برگشته و پیراهن تیم سابقش را برتن می کند. کنعانی زادگان که جزو بهترین مدافعان حال حاضر فوتبال ایران به حساب می آید، قبل از امضای قرارداد با پرسپولیس، مذاکراتی را با دو تیم مطرح و البته متمول لیگ برتری انجام داده بود که هر کدام از این تیم ها پیشنهادی به مراتب بیشتر از پرسپولیس به این بازیکن ارائه کرده بودند.

کنعانی زادگان که بارها اعلام کرده بود در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کند،به قولی که به هواداران پرسپولیس داده بود، عمل کرد و با قراردادی ۱۵ میلیاردی پرسپولیسی شد. البته چیزی حدود ۳ میلیارد تومان هم آپشن های قرارداد این بازیکن است که در صورت فعال شدن به او پرداخت خواهد شد.