شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#عربستان#رونالدو

پاسخ دندانشکن رونالدو به منتقدان لیگ عربستان

اقتصادنیوز: کریستیانو رونالدو در یک نشست خبری، به دفاع از فوتبال عربستان پرداخت.
پاسخ دندانشکن رونالدو به منتقدان لیگ عربستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه، در جریان کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم ملی پرتغال و اسلواکی از رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا، کریستیانو رونالدو پاسخی قابل توجه به پیام های انتقادی علیه لیگ عربستان داد.

رونالدو با بیان اینکه انتقاد از لیگ عربستان مانند انتقاد از هر لیگی در دنیا طبیعی است، گفت: آیا لیگی در دنیا وجود دارد که اصلا مشکلی نداشته باشد؟

وی افزود: من گفتم که لیگ عربستان توسعه می یابد و ستاره های بیشتری به این کشور می آیند. همه در ابتدا فکر می کردند من دیوانه هستم، اما در نهایت همه به این موضوع پی بردند که من دیگر دیوانه نیستم.

کاپیتان تیم النصر می گوید: لیگ عربستان در آینده از لیگ پرتغال پیشی خواهد گرفت. تعداد زیادی از بازیکن بزرگ هستند که به عربستان می آیند.

او گفت: همه همیشه از من انتقاد می کردند که به لیگ عربی آمدم، اما حالا وقتی بازیکن جدید به آنجا منتقل می شود، دیگر عجیب نیست. سعودی ها با استفاده از نام من لیگ را رشد داده اند و آن را حتی بزرگتر خواهند کرد. من از هر طریق ممکن به آنها کمک خواهم کرد زیرا در دوران سختی که داشتم، آنها باعث شدند من احساس دوست داشتنی داشته باشم.

رونالدو با ابراز افتخار از حضورش در النصر و تغییر فرهنگ فوتبال در این کشور، گفت که در انتقال ستاره های جهان به لیگ عربستان پیشگام بوده است.