شهرخبر

پومسه قهرمانی نوجوانان آسیا| دختران کشورمان نایب قهرمان شدند؛ پسران به مقام سومی رسیدند

پومسه قهرمانی نوجوانان آسیا| دختران کشورمان نایب قهرمان شدند؛ پسران به مقام سومی رسیدند

رقابت‌های پومسه نوجوانان آسیا برگزار شد و در پایان تیم دختران کشورمان به مقام نایب قهرمانی رسید و تیم پسران کشورمان نیز سوم شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های هفتمین دوره پومسه قهرمانی نوجوانان آسیا امروز(سه‌شنبه - 14 شهریور ماه) در حالی در لبنان برگزار شد که تیم دختران کشورمان به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و پسران کشورمان نیز بر سکوی سوم آسیا ایستادند. 

در این رقابت‌ها تیم دختران کشورمان پس از تیم‌های کره‌جنوبی به عنوان نایب قهرمانی رسید و فیلیپین سوم شد. در بخش پسران نیز تیم کشورمان پس از تیم‌های کره‌جنوبی و چین تایپه به عنوان سومی دست یافت. 

حنانه احمدی در بخش انفرادی ابداعی، ساناز تقی‌پور، فاطمه سلمانی‌زاده و شیما نساجی در بخش تیمی دختران، یاسین اکبری در بخش انفرادی ابداعیو اکبری و احمدی در بخش دو نفره ابداعی به مدال نقره رسیدند و   فاطمه سلمانی‌ در بخش انفرادی استاندارد، امیرعلی علیزاده، علیرضا زینی و عادل منصوری در بخش تیمی پسران برنز و زینی و تقی‌پور در بخش دو نفره استاندارد صاحب نشان برنز شدند تا نمایندگان کشورمان با کسب 4 مدال نقره و 3 مدال برنز به کار خود پایان دهند. 

در پایان مسابقات حسین بهشتی، سرمربی تیم ملی پومسه پسران کشورمان از سوی کمیته برگزاری مسابقات به عنوان بهترین مربی آسیا انتخاب شد. 

انتهای پیام/