شهرخبر

بیانیه آنتونی درباره اتهام خشونت خانگی؛ بی‌گناهی من آشکار خواهد شد!

بال برزیلی منچستریونایتد نسبت به اتهامات مطرح شده که نامزد سابقش علیه او مطرح کرده، واکنش نشان داد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز گذشته بود که پایگاه خبری «UOL» برزیل با انتشار گزارشی خبر داد؛ آنتونی بال برزیلی تیم فوتبال منچستریونایتد توسط دادگاه سائوپائولوی برزیل به دلیل خشونت خانگی علیه نامزد سابقش به نام گابریلا کاوالین آن هم در زمانی که باردار بوده؛ مورد بازجویی قرار گرفته است. این رسانه مدعی شد که به عکس‌ها، فیلم‌ها، مکالمات و شهادت‌های شاهدان دسترسی داشته که تهدید، ارعاب و حملات فیزیکی آنتونی را آشکار می‌کند. یکی از فیلم‌های این تحقیقات، آسیبی که آنتونی به استخوان‌های انگشتان گابریلا وارد کرده را نشان می‌دهد.

پس از انتشار این خبر؛ کنفدراسیون فوتبال برزیل با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد به منظور محافظت از قربانی ادعایی، بازیکن، تیم ملی برزیل و کنفدراسیون فوتبال برزیل، نام آنتونی از لیست اخیر تیم ملی فوتبال برزیل حذف می‌شود.

آنتونی به خشونت خانگی متهم شد/ سرنوشت گرین‌وود در انتظار بال برزیلی منچستریونایتد؟

بال برزیلی شیاطین سرخ هم با انتشار بیانیه‌ای در حساب رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» ضمن رد ادعاهای مطرح شده توسط نامزد سابقش، نوشت: «به احترام هواداران، دوستان و خانواده‌ام احساس می‌کنم موظفم در مورد اتهامات نادرستی که قربانی آن شده‌ام، به طور علنی صحبت کنم. من از ابتدا به طور جدی و با احترام به این موضوع رسیدگی کردم و توضیحات لازم را به مقام قضایی ارائه دادم؛ با این حال، می‌توانم با اطمینان بگویم که اتهامات مطرح شده نادرست است و شواهدی که قبلاً ارائه شده و موارد بیشتری که ارائه می‌شود، نشان می‌دهد که من در مورد اتهامات وارده بی‌گناه هستم. رابطه من با خانم گابریلا پرآشوب بود، با توهین‌های لفظی از هر دو طرف اما من هرگز پرخاشگری فیزیکی انجام ندادم.

او هر بار، چه در شهادت و چه در مصاحبه، روایت متفاوتی از اتهامات مطرح می‌کند. بنابراین، من می‌آیم تا اتهامات وارده را رد کنم و به اطلاع می‌رسانم که در اختیار مقامات برزیلی هستم تا آنچه را که لازم است، روشن کنم. اطمینان دارم که تحقیقات پلیس که در حال انجام است، حقیقت بی‌گناهی مرا آشکار خواهد کرد».

آنتونی 23 ساله که تابستان گذشته در انتقالی 82 میلیون پوندی از آژاکس به منچستریونایتد پیوست، تاکنون در 48 بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفته و آمار 8 گل‌زده و 3 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/