شهرخبر

سلیمی: آن قدر که من و انوشیروانی همدیگر را می‌بینیم، زن و بچه خودمان را ندیده‌ایم

سلیمی: آن قدر که من و انوشیروانی همدیگر را می‌بینیم، زن و بچه خودمان را ندیده‌ایم

نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: در طول یک‌سال گذشته آنقدر که من، سجاد انوشیروانی، کوروش باقری و نواب نصیرشلال همدیگر را دیدیم، زن و بچه خود را ندیدیم.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بهداد سلیمی در نشست خبری مربوط به رشته‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو در پاسخ به این سوال که آیا تعداد نفرات اعزامی قطعی است؟ اظهار داشت: تا حدود زیادی نفرات قطعی است و 7 مرد و سه زن در بازی‌ها حضور خواهند داشت. در جلسات ستاد عالی بازی‌ها این موضوع مطرح شد که تعداد نفرات وزنه‌برداری مشروط به نتایج مسابقات جهانی عربستان است و ممکن است به 5 مرد و 2 زن کاهش یابد، ولی روندی که پیش می‌روند نشان می‌دهد که 7 مرد و 2 زن به همراه 5 نفر اعضای کادر فنی را در وزنه‌برداری داریم. از طریق یکسری دوستان شیطنت شد که خنثی شد و با نفرات کامل اعزام می‌شویم.

 

وی در پاسخ به نقد یکی از خبرنگاران درخصوص ارزیابی عملکرد فدراسیون سجاد انوشیروانی گفت: بهتر است به روزی که سجاد انوشیروانی فدراسیون را در دست گرفت، فلش‌بک بزنیم؛ روزی که ملی‌پوشان به دلیل شرایط بد اردویی و غذایی و شرایط بد خوابگاه اردوها را ترک کرده بودند. 2 ورزشکار به مسابقات جوانان جهان اعزام شد که یکی به خاطر مشکلات پناهنده شد، اما حالا با حمایت کمیته و وزارت ورزش اردوهای بسیار خوبی برگزار کرده‌ایم. امروز ورزشکاران از نظر مکمل، خوابگاه، تغذیه و ... مشکلی ندارند. ورزشکاران هم می‌توانند گواه مشکلات موجود باشند. تا جایی که در توان‌مان باشد، کارها را پیش می‌بریم. خواهش من از دوستانی که غیرمنصفانه نقد می‌کنند، شرایط یک‌سال قبل و امروز را با هم بینیم. شما که می‌گویید دوره قبل 2 طلا گرفتیم، یکی را خود من گرفتم. باید ببینیم ما چه چیز را تحویل گرفتیم و منصف باشیم.

 سلیمی عنوان کرد: در طول یک‌سال گذشته آنقدر که من، سجاد انوشیروانی، کوروش باقری و نواب نصیرشلال همدیگر را دیدیم، زن و بچه خود را ندیدیم. ما از جان و دل مایه می‌گذاریم که وزنه‌برداری را به حق خودش برسانیم. مناف هاشمی دبیر کل کمیته که الان در جلسه حضور دارد، می‌تواند گواهی دهد که چقدر برای بودجه و اردوها از او خواهش کردیم. یک سال فرصت کمی برای ارزیابی عملکرد است. منصف باشیم. این را هم ببینید دوستانی که نزدیک به 30 سال وزنه‌برداری دست‌شان بود شرایط را چطور اداره کردند. برای وزنه‌برداری و اینکه به ما فضا بدهند، از جاهایی خواهش کردیم که مردم حتی اسمش را هم نشنیده‌اند. وزنه‌برداری و کادرش باید بعد از 4 سال ارزیابی شود.

انتهای پیام/