شهرخبر

خمس: امیدوارم فردا هم پیشرفت‌مان را نشان داده و با برد از زمین مسابقه خارج شویم

خمس: امیدوارم فردا هم پیشرفت‌مان را نشان داده و با برد از زمین مسابقه خارج شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ابراز امیدواری کرد، این تیم فردا با شکست استقلال خوزستان به روند پیروزی‌های خود تداوم ببخشد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پاکو خمس در نشست خبری قبل بازی تراکتور مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: در بازی‌های قبلی به ارتقای کیفیت فوتبال‌مان نیاز داشتیم. ما بازی به بازی پیشرفت کرده و فوتبال بهتری را به نمایش می‌گذاریم.

وی با بیان اینکه «کسب سه امتیاز مقابل مس رفسنجان برای‌‌مان مهم بود»، توضیح داد: خوشبختانه مقابل مس به برتری دست یافتیم و آماده بازی با استقلال خوزستان هستیم. امیدوارم فردا نیز پیشرفت‌مان را نشان داده و با برد از زمین مسابقه خارج شویم و بتوانیم بردهای متوالی را آغاز کنیم.

خمس راجع به میزان شناختش از استقلال خوزستان، خاطر نشان کرد: نمی‌دانم وضعیت آب و هوای اهواز چگونه است. احتمالاً بازی مقابل استقلال، شبیه دیدار با مس رفسنجان خواهد بود، چرا که هر دو تیم به یک شکل بازی کرده و برخی اوقات با پنج دفاع کار می‌کنند. بازی کردن مقابل تیم‌هایی که به خوبی دفاع می‌کنند، سخت است و باید با حوصله، دنبال پیدا کردن روزنه در خط دفاعی حریف باشیم. امیدوارم کیفیت چمن ورزشگاه مناسب ارائه فوتبال باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد محرومان و مصدومان تیمش، گفت: محمد نادری تنها غایب ما برای دیدار با استقلال خوزستان است.

انتهای پیام/