شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#عراق#مرز مهران#پلیس آگاهی

پلیس آگاهی ۲ کودک گمشده در عراق را به خانوادهایشان در مرز مهران رساند + فیلم

پلیس آگاهی 2 کودک گمشده در عراق را به خانوادهایشان در مرز مهران رساند + فیلم

سر اکیپ پلیس آگاهی فراجا در مرز مهران گفت: ماموران پلیس آگاهی با استفاده ازسامانه‌های پایش و تطبیق چهره در مرز مهران، دو کودک گمشده در عراق پس از بازگشت از مرز مهران، تحویل خانواده‌شان شدند.

- اخبار اجتماعی -

سرهنگ مجید اعظمی مقدم؛ سر اکیپ پلیس آگاهی فراجا در مرز مهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه تمامی زیرساخت‌ها در مرز مهران برای پایش و کنترل ورودی و خروجی اتخاذ شده است، اظهار کرد: در این پایانه و سایر پایانه‌های مرزی کشور در ماموریت اربعین، سامانه‌های کنترلی و تطبیق چهره به صورت کامل نصب و وضعیت تردد زوار به صورت مستمر رصد می‌شود.

وی گفت: دو کودک که پسرعموی هم هستند بعد از اینکه خانواده‌های خود را در کشور عراق گم می‌کنند، همراه با یک خانواده دیگر وارد ایران می‌شوند و در مرز مهران سریعا به پلیس مراجعه می‌کنند.

 سرهنگ اعظمی مقدم بیان کرد: کارکنان و کارآگاهان پلیس آگاهی که به‌صورت شبانه‌روزی مشغول خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) هستند، توانستند با استفاده از سامانه‌های پایش و تطبیق چهره در مرز مهران، خانواده این دو کودک را شناسایی و دو کودک گمشده در عراق را به خانواده‌هایشان تحویل دهند.

 

.

 

انتهای پیام/