شهرخبر

انهدام ۲ باند قاچاق مواد مخدر در سیستان و بلوچستان/ کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم تریاک

صد آنلاین | فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام ۲ باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و ۳۰۰ کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک خبر داد.
 

به گزارش صد آنلاین ،  سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان روز گذشته با انجام اقدامات پلیسی به سرنخ هایی از حمل محموله های سنگین مواد مخدر توسط اعضای دو باند مسلح و سازمان یافته که قصد انتقال از شهرستان های جنوبی استان به مرکز کشور را داشتند، به دست آوردند.

 

 

 

 


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل تحرکات، سرانجام اعضای این باندهای مسلح را که با 3 دستگاه خودرو سواری در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در مرکز استان و محورهای فرعی شهرستان‌های خاش و ایرانشهر بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: در چند عملیات جداگانه ماموران پلیس با سوداگران مواد افیونی به صورت مسلحانه درگیر شدند که پس از آنکه قاچاقچیان خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران قصد فرار داشتند عرصه را برخود تنگ دیدند و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار جلیلیان اضافه کرد: در این عملیات‌ها، با اقدام ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان و شهرستان‌های مذکور و درگیری‌های مسلحانه، پنج سوداگر مرگ از اعضای دو باند دستگیر شدند و سه دستگاه خودرو سواری توقیف شده و دو دستگاه بی‌سیم نیز کشف شد.

4461/ی