فرار دختر 13 ساله از شکنجه گاه 4 پسر شیطان صفت / آوا پس از شکایت ناپدید شد + عکس و جزییات

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۱۳ ساله‌ای به نام آوا آغاز شد. وی که همراه پدرش به پلیس آگاهی رفته بود گفت: از سوی 4 پسر در یک پارک ربوده شده و در خانه ای متروک تحت آزار و شکنجه قرار گرفته است.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من در پارک بودم که 4 پسر جوان سراغم آمدند و مرا ربودند. آنها مرا 4 روز در خانه‌شان نگه داشتند و آزارم دادند تا اینکه یک روز از پنجره طبقه دوم به پایین پریدم و فرار کردم.

 با شکایت دختر نوجوان ماموران به ردیابی 4 پسر شیطان صفت پرداختند و آنها را در پارکی در جنوب تهران ردیابی و بازداشت کردند اما آنها منکر آزار و اذیت دختر نوجوان شدند.

انکار آزار شیطانی

 یکی از آنها گفت: من و دوستانم در پارک بودیم که آوا را که سر و وضعی کثیف و ژولیده داشت دیدیم. ما با او صحبت کردیم. او گفت: گرسنه است و یک ماه است که به حمام نرفته است. به همین خاطر  دلمان برایش سوخت و او را به خانه مادربزرگم بردیم. ما در مدت ۴ روزی که آوا در خانه مادربزرگم بود به او غذا دادیم و با میل خودش با او رابطه برقرار کردیم ما به او تجاوز نکردیم.

وی ادامه داد: آوا می‌گفت مدتی قبل ۱۰ پسر در پارک او را آزار داده‌اند. او می‌گفت چون پدرش شیشه ای است و از او مراقبت نمی‌کند شب‌ها را در پارک می‌ماند و به خانه نمی‌رود.

این متهم گفت: دختر نوجوان از مردی به نام مملی وحشت داشت و ما علت وحشت او را نمی‌دانستیم .یک روز که دوستم با تلفن صحبت می‌کرد آوا فکر کرد ما مخفیگاه  او را به مملی لو داده‌ایم  و حالا مملی سراغش می آید.به همین خاطر ترسید و از پنجره طبقه دوم فرار کرد. ما اتهام تجاوز را قبول نداریم. سه متهم دیگر نیز اظهارات وی را تایید کردند.

در دادگاه

به دنبال اظهارات چهار پسر جوان برای آنها کیفرخواست صادر و پرونده‌شان برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. اما در جلسه دادگاه آوا حاضر نشد.

پدر وی که به شیشه معتاد است در دادگاه حاضر شد و گفت: یک ماه است دختر به طرز مرموزی ناپدید شده و خبری از او ندارم به همین خاطر آوا امروز در جلسه دادگاه حاضر نیست.

مرد شیشه‌ای ادامه داد: قبلاً هم دخترم چندین  مرتبه ناپدید شده بود اما باز خودش به خانه برمی‌گشت به همین خاطر من ماجرای ناپدید شدن او را به پلیس اطلاع ندادم. دختر 13ساله ام  به تازگی به شیشه معتاد شده و شب‌ها را در پارک می‌گذراند.

با اظهارات تکان دهنده مرد شیشه ای، قاضی دستور داد تا تلاش پلیس برای یافتن ردی از  دختر نوجوان آغاز شود. چهار پسر جوان نیز با قرار وثیقه آزاد شدند تا با پیدا شدن ردی از دختر نوجوان به جرم آنها رسیدگی شود.