شهرخبر

زائران اربعین از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۹ به مرز مهران مراجعه کنند

فرمانده مرزبانی از زائران اربعین درخواست کرد تا در بازه زمانی ساعت ۱۲ ظهر تا غروب آفتاب به مرزها مراجعه کنند و سفر خود را به گونه‌ای مدیریت کنند که در این ساعات به مرز برسند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی کشور اظهار کرد: از دیشب که در مرز خسروی بودیم، این مرز تا ساعاتی از صبح وضعیت خوبی داشت و تردد در مرز منطقی و به سهولت انجام شد.

وی افزود: اما در مرز مهران وضعیت متراکمی را شاهد هستیم و جمعیت زیادی به سمت مرز آمده اند که همین امر باعث شده تا متأسفانه در خود کشور عراق هم با مشکل حمل و نقل و کمبود خودرو مواجه شویم.

سردار گودرزی گفت: در هماهنگی با مرزبانی عراقی وارد خاک عراق شدیم و در شهر زرباطیه با طرف عراقی صحبت کردیم و با موافقت آنها تعدادی خودرو از وزارت دفاع عراق به سیستم حمل و نقلشان اضافه شد که مشکل به صورت مقطعی حل رد شد.

وی افزود: خودروهای عراقی به دلیل گرما تمایل بیشتری دارند که پس از غروب آفتاب اقدام به فعالیت کنند که به همین دلیل ما هم از هموطنان می‌خواهیم که در بازه زمانی ساعت 12 ظهر تا غروب آفتاب به مرزها مراجعه کنند و سفر خود را به گونه‌ای مدیریت کنند که در این ساعات به مرز برسند.

انتهای پیام/