شهرخبر

ماجرای خودکشی زن شیرازی / اختلافات خانوادگی حادثه آفرید

اقدام به خودکشی یک زن میان‌سال در محله معالی‌آباد باعث ناراحتی اهالی این محله شیراز شد. این فرد در حال حاضر به یکی از بیمارستان‌های شیراز منتقل و تحت درمان است.

 حوالی ظهر امروز اقدام به خودکشی یک زن میان‌سال در محله معالی‌آباد باعث ناراحتی اهالی این محله شیراز شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد این زن که درگیر مسائل خانوادگی بوده و حضانت فرزندش نیز به همسرش واگذار شده بود امروز به دلایل نا مشخص به مجتمع نگین معالی‌آباد مراجعه می‌کند اما بعد از لحظاتی خود را به پنجره مجتمع رسانده و نشان می‌دهد که قصد خودکشی کردن دارد.

 

بلافاصله بعد از مطلع شدن نیروهای آتش‌نشانی از این ماجرا تیم پیشتاز به محل حادثه مراجعه و پس از بررسی شرایط به مرکز اعلام می‌کند که به تشک نجات آتش‌نشانی نیاز است و عملیات گفت‌وگو برای منصرف کردن فرد را آغاز می‌کنند.

 

در کمترین فاصله زمانی تیم دوم برای رساندن تشک نجات به محل مراجعه می‌کند اما متأسفانه قبل از عملیاتی کردن و باز کردن تشک نجات فرد تصمیم خود را برای خودکشی عملی و خود را از پنجره به پایین پرت می‌کند.

 

این فرد بلافاصله با آمبولانس به مراکز درمانی منتقل می‌شود و در حال حاضر عملیات احیاء او در حال انجام است.

 

در این باره، افشین محمدی دره شوری سرپرست دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز با تأکید بر اینکه همه ابعاد موضوع در دست بررسی است اظهار داشت: این فرد پس از اقدام به پریدن از یکی از طبقات مجتمع تجاری با تلاش گروه فوریت‌های پزشکی حاضر در محل خوشبختانه از مرگ نجات یافته است و جهت انجام اقدامات پزشکی تکمیلی به یکی از مراکز درمانی استان اعزام شده است.

 

انتهای پیام/2112221