شهرخبر

احتمال نیمکت نشینی مدافع ملی پوش پرسپولیس در اهواز

احتمال نیمکت نشینی مدافع ملی پوش پرسپولیس در اهواز

دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان در حالی در تهران با تساوی یک بریک به پایان رسید که مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش سرخ ها در دقیقه ۴۴ تعویض شد.

پس از پایان این دیدار اخباری مبنی بر ناراحتی مدافع ملی پوش پرسپولیس بابت تعویض و جروبحث او منتشر شد که افشین پیروانی آن را تکذیب کرد!

سرپرست تیم پرسپولیس در این رابطه گفت: در همه این سال ها خدا را شکر هیچ وقت در رختکن و در تمرینات بین بازیکنان و کادرفنی هیچ مشکلی پیش نیامده است و همه اعضای تیم به خوبی از قوانین و اصول انضباطی حاکم بر تیم خبر دارند و می دانند که چه رفتاری باید انجام دهند. پورعلی‌گنجی از بازیکنان ملی پوش و با اخلاق ماست و هیچ وقت مقابل سرمربی قرار نمی گیرد که بخواهد چنین کاری کند. او در جریان بازی در نیمه اول دچار مصدومیت جزیی شد و به صلاحدید کادرفنی برای نیمه دوم تعویض شد. قویا هر گونه درگیری را تکذیب می‌کنم.

با این وجود اخبار واصله حکایت از احتمال نیمکت نشینی مرتضی پورعلی گنجی در اهواز دارد.

گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس در واپسین دقایق دیدار این تیم مقابل ذوب آهن، گلزنی کرد و ناجی تیمش شد. او ثابت کرد شایسته نیمکت نشینی نیست و از طرف دیگر محمدحسین کنعانی زادگان اصالتی خوزستانی دارد و با آب و هوا و گرمای اهواز کاملا آشناست.

بنابراین اگر یحیی گل محمدی تصمیم به نیمکت نشینی مرتضی پورعلی گنجی بگیرد، چندان نباید تعجب کرد!