شهرخبر
شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸

عربستانی‌ها گزینه نقل وانتقالاتی قهرمان باشگاه‌های ایتالیا را روی هوا زدند.

گابری ویگا

به گزارش همشهری‌آنلاین، گابری ویگا، ستاره جاون سلتاویگو اسپانیا در یک‌قدمی پیوستن به ناپولی قرار داشت و حتی توافق اولیه بین ۲‌باشگاه شکل گرفته بود. با این حال، الاهلی عربستان وارد شد و همه‌چیز را عوض کرد.

ناپولی امیدوار بود با پرداخت ۳۰‌میلیون یورو، وگا را به‌دست بیاورد اما الاهلی عربستان رقم ۳۵‌میلیون یورویی حق فسخ او را به سلتا پرداخت کرد. این بازیکن در سلتا برای یک سال، فقط ۵۰۰هزار یورو حقوق می‌گرفت.

ناپولی پذیرفته بود که به او برای هر سال ۲.۵‌میلیون یورو حقوق بدهد اما الاهلی برای هر فصل، ۴۰‌میلیون یورو به این بازیکن می‌پردازد! این رقم چیزی حدود ۸۰‌برابر رقم فعلی دستمزد این بازیکن در سلتا است. حتی سرمربی سلتا رافا بنیتز نیز به این اشاره کرده که چنین رقمی، زندگی گابری و خانواده‌اش را برای همیشه عوض می‌کند.

عربستان علیه رومانو!

به‌طور معمول فابریتزیو رومانو مطمئن‌ترین چهره خبری نقل‌وانتقالات در دنیا به شمار می‌رود و خبرهای او هیچ‌وقت نقض نمی‌شوند اما رفتن ویگا به ناپولی، در نهایت اتفاق نیفتاد.

به‌نظر می‌رسد زور عربستانی‌ها حتی به «هیر وی‌گو»های معروف این خبرنگار سرشناس نیز رسیده است. این روزها هیچ‌چیز حریف دلارهای عربی نمی‌شود.