شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ملی‌پوشان#تکواندو#مسابقات جهانی

تکواندو نونهالان جهان| ملی‌پوشان کشورمان عازم بوسنی‌ و‌ هرزگوین شدند

تکواندو نونهالان جهان| ملی‌پوشان کشورمان عازم بوسنی‌ و‌ هرزگوین شدند

ملی‌پوشان تکواندو نونهالان برای حضور در مسابقات جهانی بامداد امروز عازم بوسنی و هرزگوین شدند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، ششمین دوره رقابت‌های تکواندو نونهالان قهرمانی جهان از روز دوشنبه(6 شهریور ماه) با حضور 622 تکواندوکار از 105 کشور جهان به میزبانی  بوسنی و هرزگوین در هتل «هیلاس» شهر سارایو آغاز می‌شود و تا پنجشنبه(9 شهریور ماه) ادامه خواهد داشت.

بر همین اساس تیم ملی تکواندو نونهالان ایران در دو گروه دختران و پسران بامداد امروز(شنبه - 4 شهریور ماه) تهران را به مقصد سارایوو ترک کرد.

فاطمه کلاه سنگیانی، معصومه ربیعی، نازنین زهرا مرادی، کوثر اوجاقلو، نگار مظفری، هلیا ابراهیمیان، روژان صوفی، سیده‌کیمیا محمدی، آیلا جلیلی و حنا زرین‌کمر در گروه دختران و معید عبداللهی، آرین اکبری‌منش ، محمدطاها ازلگینی، یاسان جعفری، علی رزمیان، پویا اجاقلو، مهیار فتحی، سیدمیرعباس حسینی‌فر، محمدطاها فتح‌الله‌زاده و محمد حسین تقی‌پور در گروه پسران نمایندگان ایران در این رویداد خواهند بود.

هدایت تیم ملی در رقابت‌های جهانی به عنوان سرمربی بر عهده نیلوفر صفریان است، پروین کشاورز و سیده فاطره مطهری نیز به عنوان مربی وی را یاری می‌کنند. در گروه پسران نیز محمد عزیزی سرمربی است؛ یوسف جنگجو و محمد علوی او را به عنوان مربی همراهی  می‌کنند.

طبق برنامه اعلام شده فردا(یکشنبه - 5 شهریور ماه) از ساعت 13 جلسه فنی و مراسم قرعه‌کشی تیم‌ها انجام و  رقابت‌ها از صبح دوشنبه آغاز خواهد شد. 

انتهای پیام/